Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten hányás, hasmenés,...

35. héten hányás, hasmenés, fáradtság. Ugye nem jön még?

Figyelt kérdés
Vasárnap volt pontosan 34 hetes, de elég nagy baba. Pár napja nem alszok, folyton fáradt vagyok, az egész terhességem alatt sokat görcsöltem, de a méhszáj a múlt havi vizsgálatkor még zárva volt. Ma reggel minden előjel nélkül kihánytam a reggelimet, pár perc alatt lettem rosszul, a székletemmel minden rendben volt, de most este amikor pisilni mentem, megint minden előjel nélkül hasmenésem volt. Nem fáj a gyomrom, étvágyam van, nem érzem magam betegnek. Kezdjek félni?

2015. máj. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam már a 33-34. héttől! Végül teljesen fejletten és egészségesen a 37. héten érkezett meg a kislányom. Tehát kicsit előbb jött, de makk egészségesen.
2015. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, kicsit sikerült megnyugodnom. :) Végig megmaradtak már a tünetek vagy csak néha jelentkeztek? Jövőhéten megyek az orvoshoz, szóval jó lenne, ha addig minden rendben lenne.

Még fontos lenne, hogy Kaposvári vagyok, de Szigetváron tervezek szülni, az út átlag tempóval 45-60 perc. Ha esetleg mégis történne valami a jövőhétig, szerinted rohanjak be az itthoni kórházba vagy induljak el Szigetvárra?

2015. máj. 4. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek ugyanígy kezdődött,kb 1 hétig folyamatosan ezek voltak a tünetei utána már szült :) szigetváron van az orvosod és azért szülsz ott? Ha ott van akkor szerintem oda menj rögtön,esetleg előbb hívd fel az orvosod. Ha nincs orvosod akkor pedig oda menj ahova tartozol
2015. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, Szigetváron van az orvosom, jövőhéten megyek hozzá, szóval reménykedem, hogy akkor addig minden rendben lesz. :) Ma szerencsére még semmi furcsa tünet nem jelentkezett. :)
2015. máj. 5. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a tünetek jöttek-mentek, nem minden nap volt.

Én is oda mennék, ahol a szülészdokim van, ha történne mégis valami.

2015. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!