Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális fogamzásgátlásnál?...

Ez normális fogamzásgátlásnál? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szombaton szedtem be az utolsó tablettát az első levélből. Még soha nem szedtem fogamzásgátlót, ez az első alkalom. A barátommal már megtörtént óvszer nélkül a dolog, akkor már a két harmadán túl voltam a levélnek. Ma még nem jött meg. Ez normális? Lehetek terhes?

2015. máj. 5. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

első szemtől véd

nekem 3. napon szokott megjönni a szünetnek

2015. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerdán hagyom abba és szombat este, vagy vasárnap reggel szokott megjönni. Sztem nem kell aggódnod, ma vagy holnap biztosan jelentkezni fog a vérzés. Azért majd írd meg mi lett :)
2015. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. szunetes nap reggelén jott meg. Azaz holnap. Mondjuk én mindig délután szedtem be. Szerinremma este vagy Legkésőbb holnap reggel meg fog jonni.

Nem hinnem hogy terhes lennel.

2015. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap este megjött. :)
2015. máj. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!