Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgoztál? Hány hetes...

Meddig dolgoztál? Hány hetes terhes voltál amikor abbahagytad? Mikor talált a főnököd a helyedre valakit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

36. hétig dolgoztam.

Kb 25 hetes voltam, mikor felvettek valakit, mert nekem kellett betanítani.

2015. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33 hétig akartam, de mivel bejött az influenza szezon, és nem vágytam arra, hogy agyonfertőzzenek, ezért három héttel korábban maradtam otthon.
2015. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hónappal a várható időpont előttig dolgoztam, nem mondom, hogy nem bírtam volna még, de azért itthon is jó lenni, előkészülni a picúr jövetelére. 2,5 hónapot dolgoztam együtt az utódommal, aki az elődöm is volt :) Szóval betanítani nem kellett, inkább együtt tanultuk az új ügyviteli rendszert.
2015. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36. hétig dolgoztam, 34. héten kezdtem el betanítani az utódomat, akit én találtam saját magam helyett, a főnököm halogatta én meg nem akartam kupit hagyni magam után, ezért nem szerettem volna ha az utolsó pillanatra marad.
2015. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28. hét. Nekem sokat kellett utazni a munkahelyre és vissza, ill. az egész napos ülés már nehezen ment. Mivel vezető munkakörben dolgoztam már viszonylag hamar jeleztem, hogy majd kell valaki a helyemre. Halogatták, de mivel jeleztem, hogy egyre fárasztóbb a munka cselekedtek. Mivel egy másik kirendeltségen dolgozott és elég jól ismert mindent 2 hetet dolgoztunk együtt, majd még néha bejártam segíteni ha úgy alakult a szülésig.
2015. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos csak a 14. hétig, mert akkor bevéreztem egy hematoma miatt és veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak. Azóta itthon vagyok. 31 hkm
2015. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37 hetig akartam, de lebetegedtem a 36 heten, jo kis megfazassal, ugyhogy mar csak elbucsuzni mentem be. Az utodomat kb a 34 hettol tanitottam be, bar jobb lett volna hamarabb, mivel csak heti 2x ert ra. De a fonokom csak halogatta, meg jo, hogy ennyi idom volt ra legalabb.
2015. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam, nem vettek fel senkit a helyemre, mert tgyás lejárta után mentem vissza, így csak 5,5 hónapot estem ki, ezért a feladataimat szétosztották kollégák között, illetve mivel főként termékfejlesztésen dolgoztam, azt addig napolták, emellett a cégünk honlapját tartottam karban tartalmilag, azt meg csináltam itthonról, csak beküldtem a kollégáknak.
2015. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!