Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik manapság a ritka, szép...

Mik manapság a ritka, szép lány illetve fiú nevek?

Figyelt kérdés

Magyar és külföldi nevek is érdekelnek.

Nekünk ezek tetszenek:Mercédesz,Marcell



2015. máj. 11. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Marietta és a Robin tetszik. :)
2015. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
(Robin Hood szerelme nem Marietta, hanem Marion :) )
2015. jún. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Apolka, Azmaret, Bíborka, Borostyán, Cintia, Cipriána, Dilara, Döníz, Esztella, Édua, Fiorella, Georgina, Gilda, Hortenzia, Izolda, Jusztina, Klementina, Kleopátra, Ludmilla, Lukrécia, Malvina, Melánia, Nárcisz, Nikol, Odett, Pilár, Rubina, Seherezádé, Titanilla, Titánia, Ursula, Valentina, Xénia, Zarka, Zoárda, Zorinka, Zorka, Zsaklin...


Aladár, Baltazár, Belizár, Benvolio, Boborján, Brutusz, Ciprián, Daniló, Edvin, Felicián, Fredrik, Gerjén, Hunor, Illés, Jeremiás, Jeromos, Kleofás, Krisztofer, Lehel, Manó, Nimród, Noel, Odin, Ottokár, Prímusz, Ramón, Simon, Szelim, Szilvió, Szulejmán, Tiborc, Trisztán, Ubul, Vajk, Valter, Vazul, Vendel, Vidor, Xavér, Zebulón, Zente, Zoárd, Zoel, Zotmund...

2015. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem tudom aktuális e de nekem a Zille tetszik meg a Maja szerintem irtó cuki nevek!
2015. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!