Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet ilyenkor tenni ha...

Mit lehet ilyenkor tenni ha szüleim terhesen kiraktak otthonrol?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,8hetes terhes

megtalálták az UH papirom a kis képpel és elzavartak,mamam ugyszint nem fogadbe (aztmondta azert mert szégyeniteném),kereszt szuleim Angliába laknak...


2015. máj. 12. 07:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem is utcára tettek 16 évesen, 10 hetes terhesen. A pároméknál húztuk meg magunkat, mig nem találtunk albérletet. Ez kb 2 hét volt.


Apuka?

2015. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senki aki segitene ? Rokon ,barát a gyerek apukája ? Végső esetben anyaotthon .Esetleg megpróbálhatod hogy beszélj a pappal egyik ismerősömnek segitettek talpraállni .
2015. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő velem van,de nem szeretné amugy se megtartani a babát,mindig azt mondja vetessem el. De en megfogom tartani
2015. máj. 12. 08:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne nagyon számíts rá sem szerintem...
2015. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Senkire se számithatok....

ezertis kérdeztem,hogy ilyen helyzetbe hova tudnék menni

2015. máj. 12. 08:30
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

megtartod és mire?

nincs hol laknod, gondolom még tnaulsz, pénzed sincs..igen, erre aztán kell a gyerek.

legyen eszed

2015. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már akkor se fogadnának vissza ha elvetetnem.segitseguk nelkul meg el se veszik mert kell a szulo alairasa es ok meg csak kidobtak.
2015. máj. 12. 08:49
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Na a mintaszulok.. Kislanyuk bajba van es nem h támogatnák, inkabb kibsszak mint macskat szrni. Beszelj a baratoddal, h ilyen selejt szuleid vannak, o meg ha be tudta rakni a lompost, akkor vallalja a felelosseget is. Vegso esetben menj anyaotthonba, a szuleid meg majd megbanjak h kiraktak, ha meglatjak az unokajukat majd sirva fognak konyorogni neked... Az h korai lenne egy 17evesnek gyerek az teny, de ha agyba ott vagy felnosz a gyerekneveleshez. Senki nem szuletik anyanak, csak azza válnak. Csokolom a sok eszu szuleidet. Ne hallgass senkire h vetesd el, en is elvetettem 21evesen mer masokra hallgattam h korai meg blablabla, hat jol meg is bantam..na nem is akarok belemenni.
2015. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még 18, szerintem menj be a gyámhivatalba, ott lehet tudnak segíteni.
2015. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem se vetesd el és szerintem is sggfejek a szüleid! Én nem zavarnám el a lányom még akkor sem ha esetleg felelőtlenül szexelt és azért lett baba. Anyaotthon jobbat nem tudok mondani, de készülj fel, nem lesz egyszerű kisbabával hirtelen felnőni. Nem valószínű hogy a felhőtlen rózsaszín babázásról fog szólni az elkövetkező néhány éved. Még egy rendes szakmával és biztos munkahellyel rendelkezőnek is nehéz egyedülálló szülőként helytállni, nemhogy szakma nélkül ilyen fiatalon. Szóval jól gondold át mit teszel mert nem egy leány álom ami rád vár. Nem egy filmbe illő boldog babázás. El kell hogy tartsad majd magad és a babádat, aki biztos a legrosszabbkor betegszik meg, táppénzre kell menned hogy otthon maradj vele, ezt a munkáltatók nagy része nem szereti... Nehezebben fogsz tudni párt találni magadnak később... sok kérdésedre ott fogsz állni egyedül család nélkül.... Inkább próbáld meg a szüleid lelkiismeretét felébreszteni hátha rájönnek hogy támogatni kell téged és nem támadni, mert egyedül nem lesz egyszerű menet.
2015. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!