Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, eddig 9 kg-t...

27 hetes vagyok, eddig 9 kg-t híztam. A harmadik trimeszterben mennyi hízás várható még (nyilván átlagban)?

Figyelt kérdés
Aki hasonló méretekkel bírt mennyit hízott összesen. Vizesedni még nem vizesedek, lötyögnek a gyűrűim. 168 cm/54 kg-val kezdtem, most 63 vagyok.
2015. máj. 12. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En 164 cm-el es 53 kg-al kezdtem a terhesseget. Most leszek 37 hetes es 8 kg plusz van rajtam. Szerencsere en sem vizesedek. Azt hittem h a 3. trimeszterben tobb plusz jon fel ram, mert szigoruan fekudnom kellett 8 hetet. 3 hetente jott fel ram 1 kg kb. az utolso trimeszterben. A hatralevo idoben mivel a baba most hizik, biztos feljon meg 2 kg. Mert az sem kizart h hetente fel kg-ot hizzon a kismama.

Az elso babammal is ugyanennyit szedtem fel, pedig aztan nem valogattam meg h mit eszek. :)


Gratulalok a babahoz! :)

2015. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Akkor hátha nem lesz már kétszer ennyi. Furcsa, mert semmi nem látszik rajtam, jó a cicim nagyobb lett de ezen kívül csak a hasamra híztam, nem is tudom elképzelni hol van rajtam 9 kg plusz...
2015. máj. 12. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen lesz rajtad 2x ennyi, ne aggodj. Ovatosan akar terhestornazgathatsz is, ha aggodsz. En vegig (majdnem) tornaztam. Kb a 33-34 hetig jott fel 8 k, most vagyok 38 hetes es 11 kg-nal tartok.
2015. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fenekünkön és a pocinkon van szerintem. :) Én 10,5 kg-t híztam eddig (35. hét), ez stagnál már kb. 10 napja, de én sem látom, hol lehetnek ezek a kilók. A csipőm szélesedett mondjuk, van olyan terhes nadrágom, ami három hete még lötyögött, most meg nagyon feszes a fenekemen. 50 kg-ról indultam amúgy, és 27 hetesen én is olyan 58 körül lehettem, ha jól emlékszem. Nem vizesedek én sem. Boldog babavárást neked! :)
2015. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

27 hetesen 10 kilónál jártam, most 31 hetes vagyok, 11,5 kiló van rajtam. A 18. héttől nekem nagyon meglódult a hízás, előtte alig bírtam enni, onnan viszont zabáltam egy pár hétig, állandóan éhen akartam halni, gondolom kompenzált a szervezetem. Most megint lelassult.

De ahogy írjátok, rajtam se látszik, 156 centi és 45-46 kiló voltam, mikor terhes lettem, a seggem nagyobb egy kicsit, azt látom, meg a melleim, de mindenki azzal jön, akivel összefutok, hogy "látom, hízni nem nagyon sikerült". Hát, pedig dehogynem :D Mondjuk én vizes is vagyok. De 27 hetesen amúgy én is állítottam a védőnőnek, hogy nem vagyok vizes, két nappal később meleg lett, bedagadtak a kezeim, na, azóta ez általános, elég vizes vagyok :D Szóval könnyen lehet ám kérdező, hogy rajtad is van némi víz, csak még nincs jele.

2015. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolom abból fogom észrevenni a vizesedést, hogy nem fog lötyögni a gyűrűm:)
2015. máj. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!