Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert ilyen a parom? 17 hetes...

Miert ilyen a parom? 17 hetes terhes vagyok,2 het alatt 1szer ha szeretkezunk az mar sok pedig minden rendben a terhessegemmel.

Figyelt kérdés
Valamelyik ejjel meg azt almodtam hogy megcsaltam ,elmeseltem neki mert magam is nevettem rajta mert soha nem csaltam meg nem is akarom o meg ugy megharagudott rajta hogy meg beszelni sem akar velem.ha tudta volna hogy igy a szivere veszi sosem mondtam volna el,de ez a reakcio nagyon meglepett.Miert reagalhatott igy egy buta alomra?
2010. febr. 24. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert lehet, hogy Ő csal meg téged, és azt gondolta azért mondod ezt neki, mert tudod , hogy megcsal
2010. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség.

Azért nincs veled, mert parázik, hogy baja lesz a babának, hiába mondtam én is, hogy nem, azért tudat alatt ott motoszkál ez a pasikban.

Az álmodon meg azért sértődött meg, mert úgy érezte ezzel burkoltan kritizáltad őt a ritka szex miatt. Legközelebb ilyen álmot ne mesélj neki. Meg fog nyugodni, ne aggódj:)

2010. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális hogy nem kíván hisz a terhességed még nem is látszik annyira.

Bár az én párom még most is ugyanúgy kíván és már elég nagy a pocak így a végefelé...!

Nem biztos hogy megcsal de valami baja van.

2010. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megcsalni biztos nem csal meg 100 szazalek,azt hittem o is nevet rajta 1 jot azert mondtam el neki,amugy mar 7 eve a ferjem a 3ik babat varjuk,de nagyon meglepett a kiborulasa.
2010. febr. 24. 11:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,valaki mondta neki hogy nem jo szexelni,mert benditja a szulest,es o most azt hiszi hogy a 2 ik fiunk az o hibajabol szuletett meg a 37ik heten mert szexeltunk.Ezert nem akar.
2010. febr. 24. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Felt apuci! Nem baj, orulj neki hogy szeret benneteket es felt. Bar inkabb meg most kellene, mint a vege fele. Mert akkor mar tenyleg veszelyes, beinditja.

Legy turelmes!

2010. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztosan félt titeket,meg lehet,hogy zavarja,hogy van ott bent valaki.
2010. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálatok a szex-nem szex kérdésnél nagyobb gondok vannak, beszéljétek meg...

Sok pasi nem akar ilyenkor szexelni, ki ezért, ki azért...

Beszéljétek meg, nem kell túllihegni...

2010. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként azért álmodtad, hogy megcsalod, mert vágysz a szexre. Én kereken azt mondtam a páromnak, ha nem szexel, keresek mást:), de nem tudnám megtenni!:) Elnevette magát és azt mondta, nem engedi.

7 év után...hagyd, hogy gondolkozzon rajta. Nem árt neki.:)

Boldog babavárást!

2010. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!