Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akim fogamzásgátló mellett...

Akim fogamzásgátló mellett maradtak terhesek, minden rendben volt a babával? (nem kérek olyan kommenteket, hogy nem fordulhat elő ha valaki rendesen szedi, mert igenis előfordul, semmi sem nyújt 100 %-os védelmet. )

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A férjem 43 éves. Azért lehet itt,mert a 4. hónapig nem derült ki, hogy terhes vele az anyja, mivel fogamzásgátlót szedett (és elég terebélyes asszonyság).


Gondolhatod, hogy közel ötven éve milyen lórúgás fogamzásgátlók voltak. A férjem makkegészséges még most is.

2015. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is gyógyszer mellett fogant a negyedik baba (rendesen szedtem) de sajnos 7 hetesen spontán elvetéltem őt :( Pedig örültünk volna neki, hiába nem volt tervezett. Az orvos szerint túl vékony volt a nyálkahártya, ezért nem tudott rendesen megtapadni.
2015. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy lettem meg, hogy anya 11 hetes koromig fogamzásgátlót szedett. 26 éve és semmi bajom.
2015. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

34 hetes terhes vagyok ikrekkel. Gyógyszer mellett fogantak. Az eddigi vizsgálatok szerint makk egészségesek. 5 hetes voltam amikor kiderült, rögtön abbahagytam a gyógyszert.

A hugom szintén gyógyszer mellett sikerült, anyukám 5 hónapos terhes volt vele amikor kiderült, addig szedte a gyógyszert, teljesen egészséges, októberben lesz 30 éves.

2015. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétévesem gyógyszer mellett jött, 10 hetes voltam, mikor doki látott, előtte egy héttel kezdődtek a rosszullétek, akkor lett gyanús a dolog. Már két éves múlt és makk egészséges :)
2015. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm lett fogi gátló mellett terhes. már elmúlt 2 éves a gyerek semmi baja!

És igen teherbe lehet esni fogi gátló mellett is! Egy jó kis orgazmus kiválthat peteérést. Ennyi :D

2015. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!