Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az hogy lehet...

Szerintetek az hogy lehet beültetés után 15. nap (3 napos embriók) a vérből mért hcg szint 1620 IU/l és a vizeletből nézett csík nem egyforma erős hanem jóval halványabb még vérvétel utáni napon is?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló?

#teszt #HCG #et+15
2015. máj. 16. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
a hcg szint a lényeg az ezerszer biztosabb mint a teszt ...és ha így van Úristen örülj...és ne moralizálj ilyeneken....:)
2015. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyenek a tesztek, naponként, tegnap volt a vérvétel, utolsó teszt mai

[link]

2015. máj. 16. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszt egy otthon elvégezhető önvizsgálatra való teszt, nem laborvizsgálat!

Arra jó, hogy megtudd, terhes vagy-e vagy sem. Ennyi teszt neked nem elég a bizonyossághoz? A teszt erőssége, színe egyáltalán nem befolyásolja a babák állapotát.

A hcg szint nagyon jó, a dokim szerint 1700-as hcg szint után lassan látni is lehet a babákat. Megvan a laboreredmény, szépen nő az a hcg, ne idegeskedj ilyen marhaságokon, mint a terhességi teszt csíkjának erőssége!

Örülj a terhességednek, ha már lombikra volt szükség, bizonyára jó sok csalódáson túl vagy, próbáld meg élvezni és ne gyártsd a felesleges problémákat!

2015. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem lombik, hanem természetes úton jött össze, és hcg eredményem sincs hozzá, de megnyugtatásként akarom írni, hogy szerintem teljesen rendjén vannak a tesztjeid.

Ez akkor neked olyan, mint a 18. dpo? Mert nekem kb a 18-20. dpo körül lett az x-epil tesztem azonos erősségű, addig végig halványabb volt a teszt csík a kontroll csíknál.

Úgyhogy ne aggódj, minden a legnagyobb rendben, a lényeg a vérvétel, nem a teszt! Gratulálok!

2015. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert nagyon sok esetem volt, hogy volt közepes erősségű tesztem és ultrahangon pedig nem volt semmi. Amikor viszont tényleg volt terhesség akkor két naponta erősödött a csík és végül egyforma lett.
2015. máj. 16. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma már majdnem teljesen egyforma lett a két csík et+17.nap. Érdekes hogy tegnapról mára mennyivel erősebb lett. :D
2015. máj. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!