Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen a viszketés nem...

15 hetesen a viszketés nem jelenthet vesepangást, ugye?

Figyelt kérdés

Nem a hasam viszket, hanem itt ott, a kezem, a lábam, stb.. teljes testszerte.

Ez mit jelent?

Ilyen korán nem lehet vesepangás?


2015. máj. 16. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Toxémiának lehet tünete. Orvosnak említsd meg a viszketést, ő személyre szabottabban tud válaszolni.


Vizeletet mikor néztek utoljára? Vérnyomás?

2015. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vizeletet úgy 3-4 hete néztek, akkor jó volt minden.

A vérnyomásom alacsony, ma 109/64 volt, a pulzus 98.

Most is folyamatosan érzem a viszketést, az ujjamon, bokámon, hátamon, a legkülönbözőbb helyeken. Ez lehet valami komoly dolog?

2015. máj. 16. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Szia.Elvileg 15 hetesen nem jellemzo.

Nekem volt,de a 35 het kornyeken kezdet el viszkedni a kezem,labam.

Azert a jovo het folyaman hivd fel az orvosodat es emlisd meg neki.

Ha ezzel kapcsolatos kerdesed lenne szivesen valaszolok.

Jobbulast:-)

2015. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom epepangást jelenthet nem vesét.

De próbáld kenni testápolóval, hátha csak száraz. Aztán ha mégsem akkor szólj dokinak, jobb utánajárni.

De nekem volt már egy ideje használt tusfürdőtől is egyik napról a másikra, nem értettem mert korábban semmi bajom nem volt tőle de pont tusolás után jelentkezett így gyanakodtam rá, váltottam és jobb volt. Bár az én borom rossz, gyakran száraz és kennem kell.

2015. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én bőröm tusfürdő- és testápolócsere után köszöni, jól van. Ja és kevésbé meleg vízzel tusolok. Próbáld meg te is ezeket!
2015. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én már egy hónapja kínlódtam vele mikor ezen az oldalon ajánlottak egy homeós bogyót. Elkezdtem szedni két dobozzal beszedtem mikor kezdett elmúlni. Nem tudom hogy attól e vagy amúgyis elmúlt volna.Nekem a dokim azt mondta hogy szülés után elmúlik. Nekem kb 30. héten jött elő, két hónapig tartott.
2015. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Terhességi epepangás! Gasztroenteorológus tud rá felírni gyógyszert. Nekem a 28. Héten jött ki. Véresre vakartam mindenem. Az utolsó két hónap kórház és ellenőrzések. A 37. hét után veszélyes lehet. Mindenképp Menj orvoshoz és nézesd meg a májfunkciót
2015. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!