Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok,4 hete...

20 hetes terhes vagyok,4 hete nézte a doki a méhnyakat, és 5 cm- t írt be a kiskönyvbe. Ma is nézte, de most 4,1 cm az érték. Ez szerintetek normális vagy okot ad aggodalomra?

Figyelt kérdés

Első baba és tapasztalatlan vagyok ezen a téren.

Azt mondta igyam a magnéziumot, mivel pár napja sokat fáj a hasam, többet nem fűzött a dolgokhoz.


2015. máj. 18. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ne fèlj!
2015. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno azt mondtak, hogy nem az szamit, hogy hany centi, hogy milyen gyorsan rovidul.


Engem 17 hetesen 3,2 centivel varrtak. Pedig alapvetoen idealis a 3 centi, csakhogy elotte 2 hettel 4 centi volt.


A babad az elmult 4 hetben kb. 20 dekat gyarapodott, es maris 1 centivel rovidult a mehnyakad.

Mi lesz igy a 30. hetre, amikor mar egy teljes kiloval tobb lesz?

2015. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nyilván fogalmam sincs, másképp nem tettem volna fel a kérdést.
2015. máj. 18. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy koltoi kerdes volt, aminek ugye az a lenyege, hogy kovetkeztetni enged a valaszra.

De akkor leirom maskepp: nem biztos hogy jo, hogy ilyen gyorsan egy centit rovidult a mehnyak, amikor meg szinte alig van sulya a babanak.

2015. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!