Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen torokfájásra...

Gabesz74 kérdése:

12 hetes terhesen torokfájásra, aktil duot írt ki a dokim, csak egy napig voltam lázas, nem tudom el merjem e kezdeni szedni vagy várjak még? 29 vagyok.

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos írta fel és ha tudja hogy babát vársz akkor persze.. Egyébként ha nem tévedek egy az Augmentin más névvel, én Augmentint szedtem 5 és 21 hetesen is.
2015. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ha nem vagy nagyon beteg várj egy kicsit, hátha meggyógyulsz magadtól. (méz, citrom, sok tea) nekem is fájt a torkom, a doki azt mondta még szopogatós gyógyszert sem!!!! igaz, hogy én még csak 6 hetes vagyok. Hála az égnek én leküzdöttem a betegséget. Jobbulást kívánok és boldog babavárást!

2015. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehéz eldönteni, mert azt mondta a dokim hogy ha átmegy bakteriális fertőzésbe akkor nem csak a babára de az anyára is veszélyes lehet, mert rá mehet a szívére
2015. máj. 22. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Hidd el.. jobb ha szeded ha ő mondta.

Volt kb 13 hetesen garatgyulladásom, az orvos azt mondta nem ír rá semmit.

Most 21 hetesen felfázásom, azonnal felírta.

Szóval ezzel azt akartam írni, hogy az orvos tudja mit kell mérlegelni. Ha nem muszáj nem fog kismamának gyógyszert írni azt azért tudd.

1-es voltam

2015. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Ha azt mondta a doki, akkor biztos tudja, jobb ha beszeded.
2015. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg hany napja vagy beteg...virusra nem kell antibiotikumot szedni, bacira mar igen. En is most influenzas vagyok,2 napja, igaz en lazas nem voltam, csak be van dugulva az orrom es a torkom kicsit faj. Adok idot magamnak, de ha nem mulik, vagy leszek jobban jovohetig, bizony en is megyek orvoshoz, es ha kell beszedem az antibiotikumot. 26hkm
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. máj. 22. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszeruennem ertem hogy minek megy orvoshoz az aki nem tartja be a javaslatot. Nem te tanultal az orvosi egyetemen es nem te vagy nogyogyasz evek ota hanem o.

Ezen kivul pedig eleg sokatcikkeznek rola h milyen karokat okozhat a bakterialis fertozes a babara nezve es melyek azok az antibiotikumok amelyek teljes biztonsaggalhasznalhatoak.

Johet a lepontozasom 😊

2015. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszer én is kaptam ezt a fajta gyógyszert és határozottan emlékszem, hogy megkérdezte a doktornőm, hogy nem vagyok e terhes mert akkor mást ír fel. Amúgy nekem ez teljesen hazavágta a bélflórámat. olyan hasmenésem, hasgörcsöm volt,hogy menni nem bírtam. A normaflore hozott helyre. De ha neked ezt írta a dokid, akkor biztos tudja, hogy mit mikor lehet szedni. Én csak leírtam hogy velem mi volt.
2015. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!