Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az, hogy ebben a honapban...

Az, hogy ebben a honapban nincs mellfajasom, szerintetek lehet, hogy babat jelent? 4. en kene megjonnie, ugyhogy meg korai tesztelnem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint a Jóistenen kívül senki sem tudja eldönteni, megmondani neked, hogy baba vagy nem baba, amíg a vérzésed ki nem marad, és pozitívat tesztelsz. Még túl korai.


Légy türelmes.

2010. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak. Az esetek nagytöbbségében a mell feszülés-fájdalom a terhesség jele. Ugyanakkor a feszülés lehet a mensi jele is. Ami ugye előjel. Szóval ha nem jön meg 4.-én 6.-a környékén érdemes venni egy tesztet és megcsinálni. Miután mindenkinél másként jelzi a test, hogy megfogant a saját példámat tudnám megosztani veled. Mi tegnap teszteltünk pozitívat és hogy biztosak legyünk ma mégegyet. az is pozitív, más tipusu teszttel. Ugyan a hétvégén már elbőgtem magam az állatvédők reklámján, hisztérikus voltam, saját magammal sem tudtam kijönni éééés coca-colat ittam. Amit nagyon nem szoktam inni a cicim pedig úgy fájt, hogy jaj. Vasárnap este kibontottam egy üveg pezsgőt is, mert nagyon kívántam. A férjem nem ivott csak megjegyezte valami nem stimmel. Én is elgondolkodtam hanyadika is van? Mert én nem iszom alkoholt csak úgy magamtól. Aztán kedden elkeztem reggel hányni. Persze én arra gondoltam, hogy a fogkefe irritált mert januárban lószőr fogkefét vettem amiből jött a szőr azóta előfordult, hogy hányok csak úgy a fogkefétől. Pedig visszacseréltem műanyagra... de a párom jól ismer.Ő tudta a frankót. Tegnap reggel felkelt velem es irány a klotyó teszttel...
2010. febr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. En probalok turelmes lenni,de nagyon nehez.Foleg egy ilyen belelkesedett pasi mellett,amilyen nekem van.:-)

A masodik hozzaszolonak gratulalok.Biztos nagy az orom!!!

2010. febr. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!