Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erdelodni szeretnek. Aprilis...

Anett 22 kérdése:

Erdelodni szeretnek. Aprilis 4. en volt terhesseg megszakitasom kritikus okok miatt. Majus 15en kelett volna megjonnie. Majus 21. en epp h lathato pozitivot teszteltem. Meddig várjak az orvossal?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Attol fugg nagyban, hogy mennyi idos terhesseg volt.

Nekem a 6 hetes vetelesem 3 honap alatt urult ki.

2015. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
11hetes terhes voltam
2015. máj. 23. 23:28
 3/17 anonim ***** válasza:
sajnalom :( d utana varni kell 1-2honapot a probalkozassal,nem? Hogy aztan ne legyen baj.
2015. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen. Csak nem tudom hogy a pozitiv teszt az azert lett mert h meg nem urult ki a szervezetembol a HCG vagy egy ujabb terhesseg
2015. máj. 23. 23:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem missed ab után teljesen összezavarodott a menzeszem, azt hiszem először 52 nap múlva jött meg. De szerintem már nem kellene pozitívnak lennie a tesztnek. Én mindenképp elmennék dokihoz, mert ha mégis baba, akkor lehet, hogy most jobban oda fognak figyelni rád.
2015. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
abortusz utani 4 hetes kontrolon derult ki hogy begyulladt a mehem es klion kupot irtak fel az nem zavarhatta be a menszeszt? Meg most is szedek augmentitnt mert tuszosmandulagyulladasom volt:/
2015. máj. 24. 09:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Azóta nem csináltál terhességi tesztet, erősödik-e vagy sem?


Egyébként nem értelek... el kellett vetetni a babát, ok. Nem tudom, mennyit vártatok az első együttléttel, de a gyulladt méheddel is szexeltél, védekezés nélkül?! Miből gondoltad, hogy május 15-én kellett volna megjönnie? Az kb. 6 hét a műtétre rá. Nem is tudom, mit gondoljak, még egy normális menstruációt sem vártál meg, azt se, hogy meggyógyulj...

Én a helyedben egyáltalán nem várnék az orvossal, már kedden mennék. Még mindig antibiotikumot szedsz a gyulladásra, szerinted minden rendben odabenn egy terhességhez?

2015. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam azota tesztet.. 6 het utan voltam egyutt vedekezve a parommal...a meh gyulladasra mar nem szeden az antibiotikunot... augmentint szedem a torkom miatt...
2015. máj. 24. 10:29
 9/17 piroska és a farkas ***** válasza:
Én nem kötekedni szeretnék, de április 4. és május 15-i várhato mensi között még hivatalosan nem telt el a 6 hét. Ha napra nézzük,így ha a mensi egy esetleges újabb baba miatt marad el, akkor bőven a 6 héten belül kellett együtt lennetek. DE lehet, h rosszul számolom.
2015. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mar letelt a 6het majus 15.en már 7 hete volt terhesseg megszakotasom..nem feltetlen csak babara gondolok..mert hallotam olyat is h addig is lehet pozitiv a teszt meg eloszor megnem jon..meg olyat is h valami oknal fogva nem indul be a peteeres es hormonnal kell rasegiteni
2015. máj. 24. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!