Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzelmi hullámvasúton ülök,...

Érzelmi hullámvasúton ülök, mivel csillapíthatnám?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, 2. babával. Volt nap, mikor reggel zokogtam, utáltam mindent, magamat, az életemet, estére meg annyira boldog és elégedett voltam, mint ritkán az életben. Megőrülök ettől. Mi segíthetne kiegyensúlyozódni?
2015. máj. 26. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi,csak hagyd hogy magától elmúljon! Nálam most is tart még már mindenki nagyon várja hogy megszüljek és elmúljon. Talán a férjem közelsége ami tud segíteni ezen az állapoton. Ha hozzábújok,átölelem akkor elmúlik minden problémám még ezek a "hullámvölgyek" is :)
2015. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szegény tök jól tolerálja nálam is, de tegnap például zokogva mosogattam és úgy éreztem, hogy borzalmas minden. A másfél évesünket is lekötötte, mert látta, hogy most alkalmatlan állapotban vagyok. Este meg teljesen szerelmesen, vidáman, boldogan néztünk filmet. Saját magamat nem bírom elviselni, nem érzem úgy, hogy ezt még 5 hónapig tolerálnám. Nincs valami konkrét dolog, nem gyógyszer, csak valami technika, esetleg tanács, hogy mivel lehet elnyomni a rossz kedvet, vagy észhez térni egy-egy mélypont alkalmával? A szüléstől is nagyon félek, az is rámtör néha. De még hol van a vége?? :-/
2015. máj. 26. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző terhességednél is ilyen voltál, vagy most az ikrek miatt vagy megijedve és attól lett?
2015. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. babával, de nem két babával, csak egy lesz :) Nah, ha ikrek lennének, tuti ki lennék, de legalább tudnám az okát. :) Előző terhesség alatt annyira sok minden volt, hogy időm sem volt aggódni semmin, költözés volt, felújítás, stb. Most relatíve nyugalom vesz körül. Előző szülés után voltam depressziós, közel egy évig, lassan hevertem ki. Kicsit olyan, mint akkor, hogy ok nélkül sírok.
2015. máj. 26. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj, félrenéztem akkor. És akkor a terhesség után nem fordultál szakemberhez? Szerintem egy jó kineziológus vagy pszichológus tudna segíteni. Lehet, meglátnának olyasmit amire nem is gondolsz, mint kiváltó ok.
2015. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem szakemberhez, a férjemmel együtt próbáltam újra összerakni magam. Erős válla van, jó sokat sírhattam raja :) Lehet, hogy igazad van, és egy szakember többet látna, mint mi így belülről. Köszönöm az ötletet!
2015. máj. 27. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!