Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák ez gondot...

Anyukák, kismamák ez gondot fog jelenteni? Valakinek hasonló gond?

Figyelt kérdés
Úgy 11 éve megfáztam és erős antibiotikumot kaptam aminek mellékhatása ízületi gyulladás volt. Nos 3 hónapig tolószék.... A csípőim olyan szinten fájtak nem tudtam lábra állni, ezt követte a gyógyszer a gyógytorna a fizikoterápia stb... Úgy 4 éve volt MR vizsgálatom, cisztát találtak a jobb csípőmben, (a bal is fáj, de azt nem nézték akkor) azt mondták "majd felszívódik, szedjem a vitamint." Azóta nem tudom mi van vele mert több mint fél éves a várólista. De mensinél fájnak, és az időt is érzik. Terhességnél ez gondot fog jelenteni szerintetek? Lehet lábra se fogok állni már az utolsó hónapokban? Főleg ha átalakul odalent a csontozat... Mit gondoltok? Tudom orvos többet tudna mondani.... de hátha. :) Köszönöm! :)

2015. máj. 26. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki februárban szült. Ő vmi csípő hiányossággal született, amint megszületett, vmi pótlást helyeztek a csípőjébe, és mondták, hogy majd felnőtt korában ki kell cserélni, ha majd szükséges lesz.

Mindig is fájt a csípője, most a terhesség alatt átalakultak a csontok is, nagyon fáj a csípője, néha alig tud menni, úgyhogy valószínű, hogy hamarosan megműtik, és protézist kap.


Neked is lehet, hogy ilyesmire lenne szükséged, nem?

2015. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Hát az nem jó. :(

igazából nem tudom, nekem is el van kicsit kopva már a csont, vagyis a porc inkább, túl sok mindent mondtak már erre az orvosok, nem tudok már kiigazodni :( Lehet szükségem lenne valamire, addig míg nincs baba.. nem tudom, A nővéremnek is fáj pár éve a csípője ott és úgy ahol nekem, de nála nem találtak semmit, és a terhességeinél sem volt vele baj.

2015. máj. 26. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott fájni a csípőm de most terhesség alatt néha, igaz enyhén de ha eleve fáj akkor az úgy kemény lehet. :(
2015. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!