Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes kismami vagyok és...

24hetes kismami vagyok és arra keltem, hogy iszonyatosan fáj a torkom és nagyon megvagyok fázva. Mit tehettek? Milyen tablettákat vehettek be? Nagyon rosszul érzem magam!

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Forró tea, ágy, 2 pizsoma, 3 takaró és izzadj!!!

Holnapra semmi bajod nem lesz.

TAbikat mellőzd!!!

2008. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!! én amikor megfáztam és a dokim nem tudtam elérni, a gyógyszertárban elmondtam, hogy mi a panaszom és hogy kismama vagyok, hány hetes és a gyógyszerész ez alapján adott gyógyszert. semmi baja nem lett a kicsinek, én pedig helyre jöttem.

jobbulást!!

27 hetes pocakos

2008. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mézes tea sok c vitamin,lándzsásutifű szirup
2008. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van segítség! Homeopátiás gyógyszereket nyugodtan szedheted, ( rajtam is segített mikor terhesen influenzás lettem ) OSCILLOCOCCINUM melyből napi 2x kell 1 adag golyócskát a nyelv alá tenni. 1 dobozban 6 adag van, 3 napra elég. Nekem 2 doboz kellett de nagyon jó volt. Ha a torkod és a gégéd fáj nagyon, akkor HOMEOGENE 9 amiből napi 6-7 alkalommal kell 1 tablettát elszopogatni. Ha nagyon köhögsz és mélyről jövő fojtós köhögésed van akkor STODAL szirup napi 3x1 evőkanálnyi.

Javulást kívánok és boldog babavárást!

2008. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. aug. 31. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!