Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen tudtok megbízhat...

Szombathelyen tudtok megbízható nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Olyat, akihez nem magánrendelésre lehet csak menni, hanem a kórházba, tb alapon.

Én vidéki vagyok, másik kórházhoz tartozom elvileg (Körmend), de oda nem vagyok hajlandó terhesgondozásra járni. Mehetek nem csak magánba is Szombathelyre, ugye?

AKi mégis magándokira esküszik ott, megírná a tarifáját?


2015. máj. 28. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kovács Lajos! Ő a madenkoba van magánrendelése és nem túl drága de amúgy a mávrendelőbe is rendel és nagyon normális!!
2015. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi a tarifája? MÁV-ban mikor rendel?
2015. máj. 28. 14:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Szüléshez nem akarok orvost fogadni, de valahogy terhesgondozásra megbízhatóhoz kéne járnom. Leginkább simán kórházba, nem magánba, csak nem tudom, mivel én Körmendhez tartozom, bemehetek-e csak úgy a szhelyi nőgyógyászatra, hogy én mostantól oda járok?
2015. máj. 28. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
En Nemeth Leventet ajanlom, a korhazban is dolgozik es szinten a Madentkoban. Ugy remlik h ott 8000 Ft nala a vizsgalat, de azt nem tudom h ebben mi van. Nagyon jo orvos es kedves. En most nala fogok szulni csaszarral ha mindenigaz.
2015. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mármint Német Levente Barna? Láttam, hogy sokan dicsérik.

De inkább idősebb orvoshoz akarok menni.

Nagyon frusztrált vagyok nőgyógyásznál, és azt hiszem, egy fiatalabb férfinél még inkább az lennék.

2015. máj. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!