Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes dolog 25 hetesen...

Természetes dolog 25 hetesen ikreket várva a nehézlégzés? És az időnkénti hányinger, émelygés? Javulni nem fog, csak ha megszülök, ugye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
A 2 napja történő gyomorégésről nem is beszélve...
2010. febr. 26. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:

én is ikres vagyok, de öt héttel lemaradva. Nekem ilyen tünetem ugyan nincs, de fura módon, régen nem volt jellemző, hogy kb. fél óránként, óriási levegőt veszek. Feltűnően nagyot. Hányingerem, émelygésem a 11. héten elmúlt. tudod már a nemüket?

bocs, h én segíteni nem tudtam

2010. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem ikres vagyok, csak egy babát várok, de kb a 26. héttől nekem is légszomjam, nehézlégzésem van. A belgyógyászati eredményeim tökéletesek, úgyhogy ez a terhességnek tudható be. A méh felfelé terjeszkedik, nyomja a tüdőt, aminek így csökken a kapacitása. Ugyanakkor a terhesség előttinél kb másfélszer annyi véred van most, ennyit kell(ene) feltölteni oxigénnel minden egyes légvételkor.


Mindenképpen említsd meg az orvosodnak mielőbb, de valószínű, hogy csak ennyi: szűkül a tüdőd, ahogy nő a méhed.

2010. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,lesz ez rosszab is :) De most viccen kívül. Ahoyg nőnek egyre nehezebben kapsz majd levegőt, a gyerkőcök nyomják a rekeszizmot, arról nem is beszélve, hogy az összes szervedet a tüdődbe nyomja. Ezért a nehéz légzés. A rosszullétek talán elmúlnak, de ez sem biztos. Szülés után elmúlik majd.

Gyomorégésre nekem a Rennie segített és az hogy keveset ettem, de napjában többször. Igyál sok hideg tejet. Az is enyhít rajta. Nekem már megszülettek az ikrek, de ellég nehéz terhesség volt ilyen szempontból.

Kitartást! A felén már túlvagy :)

2010. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.Nekem is csak most jött elő ez az émelygés pár napja, remélem azért ez legalább el fog múlni. Úgy néz ki, hogy 2 lány baba lesz.

2.Köszönöm a válaszodat!

3.Hány hétre szültél?Én is elég nehezen viselem, mert alig bírok, de az ők érdekükben bármit megteszek. Köszönöm a segítséget!

Bocsánat a számok miatt, de így egyszerűbb, hogy kinek mi a válaszom.

2010. febr. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!