Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen hányingerre,...

Nné Adrea kérdése:

37 hetesen hányingerre, alvászavarral, labdagadassal küzdök. Normális ez? Pici is kevesebbet mozog, gyakran keményedik hasam. Függetlenül manómozgásától. Vagy szulok hamarosan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 38 hetes a második babámmal. Vizesedek elég rendesen, nagyon fáj a medencém és folyamatosan zsibbad mind a 2 kezem szóval én is elég vacakul alszom, de ez teljesen normális. Ezek miatt én is úgy érzem hogy hamarabb szülök remélem. A kislányom 40+10 napra születet de nem szenvedtem ennyire a végén. Kitartás
2015. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a manómozgás?
2015. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Baba=manó,pici stb
2015. máj. 31. 09:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a. gyorsválaszt!1/1
2015. máj. 31. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok. Kb 2 hete ugyanezekkel kínlódok. Alig alszok, sokat keményedek, jóslóim is vannak. Az ujjaimat alig bírom behajlítani, úgy be vannak dagadva. És hajnalban arra kelek, hogy zsibbadnak nagyon az ujjaim. Már nagyon várom a szűlést.
2015. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En ma vagyok 37+3, es hetek ota ugyanez van mint neked.

Hanyinger, hasfajas itt ott, labam csak akkor dagad ha sokat maszkalok egesz nap, aludni szinten nem tudok, sehogy sem kenyelmes, minden zavar ( a paromat at is kuldtem a masik szobaba) , mekegem van ejjel, hajnalban felkelek enni. A hasam is kemenyedik, es a baba is kevesebbet mozog.

2015. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én szenvedek.Ezeket a tünetek akár én is írhattam volna. Pedig most jön a meleg.

Kitartást nekünk! Köszönöm válaszokat.

2015. jún. 1. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerencsere mar nincs sok hatra :)

Utolso voltam

2015. jún. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor szültél,kérdésed ki irásátol számitva?
2021. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!