Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Kismamák, anyukák?...

Debreceni Kismamák, anyukák? Első lépés?

Figyelt kérdés
Terhességi tesztek alapján terhes vagyok :) úgy 5 hetes, külföldön vagyok, vasárnap megyek haza. Mivel kezdjem, hova, kihez menjek??? Tudtok valakit ajánlani? Köszönöm!

2015. jún. 1. 11:01
 1/5 Amazone válasza:
Attól függ... Ha itthon fogsz szülni és végig itthon lesz a terhesgondozás, akkor Kenézy, Dr. Demeter Miklóst ajánlom. Ha csak vizsgálatot szeretnél így az elején, de kint fogsz szülni, akkor Budapest, Maternity szülészeti klinika. Utóbbi fizetős, de profi, nézz szét a honlapjukon.
2015. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amazone válasza:
És természetesen gratulálok! Ez kimaradt az előbb ;)
2015. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mindenképpen a Kenézyben szeretnék :) Esetleg ott több orvost ismersz még?
2015. jún. 2. 08:17
 4/5 Amazone válasza:
Kálmánchelyit és Szilvásit egyátalán nem ajánlom ha még ott vannak, nem szakmailag, hanem emberileg nem tartom őket megfelelőnek. Tarcali doktort sem fogadnám meg, nekem túl felületesnek tűnt. Korláth Zalán dokit és Osváth Pétert is szeretik. Tornai is jó szakember és tapasztalataim szerint előnyben részesíti a természetes dolgokat, én gátmetszés nélkül úsztam meg nála a szülést. Vannak kicsit vaskapalpos dokik is, de szakmailag egyikre sem tudnék rosszat írni, ilyenek Dr. Halasi, Dr. Kovács László és Dr. Szomolya. A fentiek közül azt válaszd, aki elsőre szimpatikus, hallgass a megérzéseidre.
2015. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, köszönöm a tanácsaid! :)
2015. jún. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!