Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha melege van a hasamnak...

Ha melege van a hasamnak melege van a babának is?

Figyelt kérdés
Kiültem egy kicsit napozni de 2 percnél tovább nem bírtam ugyanis annyira égette a nap a pocimat hogy már kellemetlen volt nagyon így bevonultam az árnyékba. Ilyenkor a babának is rossz odabent? Sokan mondanak sokfélét a napozással kapcsolatban.. Idén nyáron sápadt maradok? :) 28 hetes kismama
2015. jún. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha közvetlenül a pocakodat süti a nap. Idén sápadt maradsz, de jövőre ha a baba engedi, majd bepótolod :)
2015. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, rossz neki. Nem szabad terhesen napozni. Igen, sápadt maradsz. Túl fogod élni.
2015. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hasat érő közvetlen hőhatás rossz neki.


Viszont általános melegérzet a magzatot nem befolyásolja, hiszen az anyai szervezet kontrollálni tudja a saját hőháztartását. Így a maghőmérséklet nem megy a normális fölé. Ha mégis, akkor te is kórházba kerülsz túlhevülés és kiszáradás miatt.

2015. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Takard le vizes törölközővel a hasadat, úgy napozhatsz, akkor a baba nem melegszik fel. Csak kend be magad fényvédővel, mert terhesen a bőröd is lehet érzékenyebb.
2015. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!