Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttok-e valamit? Www.Kepfelto...

Láttok-e valamit? Www.Kepfeltoltes.hu/view/150601/IMG_1509_www.kepfeltoltes.hu _. Jpg

Figyelt kérdés
Barátnőm kérésére. Kinek mi a véleménye? Mi "élőben" valamit látunk. , de nincs tapasztalotunk x epillel (pl száradási csík-bár a leírásban az van, h mindennemű színjelenség pozitívat jelent), úgyh szavazásra bocsátjuk, amíg el nem telik az a jópár nap míg újra megpróbálja

2015. jún. 1. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Link kellene hozza.
2015. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

jogos, jogos, sose megy ez nekem :)


[link]

2015. jún. 1. 16:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez oromhir e, de kezdetleges pozitivnak latom, nagyon halvanyan. Ha terhesseg, akkor meg 4 hetes sincs, annyira gyenge. Ket nap mulva ujra proba reggeli elso pisibol. Meg az is halvany lesz, de ettol erosebb.
2015. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi, igen, a pozitív, számára nagyon is "pozitív" lenne :)
2015. jún. 1. 17:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ez halvány pozitív, engem X-epil teszt még nem csapott be :-) Pár nap múlva reggeli vizeletből már erősebb lesz. Gratula! :-)
2015. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pozi!!! :) GRATULÁLOK!
2015. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kiabálnám el. Megvárnám, míg legalább egyértelműen rózsaszín lesz. NAgyon sok tesztet csináltam már életemben, ilyen eredményre nem élem bele magam sosem. Amikor igazán baba volt, akkor árnyék helyett szín volt.
2015. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Olyan halvány hogy a színét nem látom a csiknak de szerintem pozi lesz :)
2015. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszöni mindenkinek a választ. ivott is mindre egy pohár almalevet :) viccet félretéve,fel van rá készülve,h ebből még bármi lehet, de eddig soha még ilyen közel nem állt egy valódi csíkhoz, úgyh most ezt is örömként éli meg.
2015. jún. 1. 18:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Én még a szint is látom rajta halványan, baba lesz ebből valószinűleg... :)

Mikor kellene neki megjönnie?

Ha később még teszteltek, majd ird meg, hogy erősödött-e a csik! :) (Mert fog...:))

2015. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!