Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítene valaki? Gravida-Hipp...

Segítene valaki? Gravida-Hipp Natal egyutt?! :O

Figyelt kérdés
Sajnos a patikában képtelenek rendes valaszt adni ezert a tapasztalataitokra tamaszkodnek! 5 hetes terhes vagyok, dokinál meg nem voltam! Tegnap vettem egy Hipp Natal etrendkiegeszitot mert azt hittem ugyanaz mint az osszes tobbi terhesvitamin, erre ma lementem a patikába megkérdezni hogy ez eleg lesz e egyelore a babának vagy nem, es azt a választ kaptam hogy ez nem terhesvitamin, csak siman vitamin készítmény! :O oké, vettem Gravidat is mellé, ha kell hát kell alapon, na de most mit csináljak a másikkal? Dobjam ki, esetleg szedhetem felváltva hogy egyik nap gravida másik nap hipp? Erre mar nem kaptam választ, csak annyit hogy o nem tudja de egyszerre tuti ne szedjem mert tuladagolom! Na koszi, akkor most mi van? :) Valaki jart mar igy, esetleg szedte konkretan ilyen formában?

2015. jún. 2. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én az első 16 hétben szedtem gravidát, aztán áttértem a hipp natalra.

Én nem gondolnám, hogy nem rendes terhes vitamin.

Egyszerre ne szedd, de szerintem ugy tökéletes, hogy egyik nap ez, másik nap az.

Hasonlítsd össze miből mennyi van benne.

Ha görcsölnél, akkor pedig + magnézium.


Ha belegondolsz, hogy van aki semmi ilyet nem szed, csak pl folsav, magnézium, vas, + néha egy egy pezsgőtabi és mégis egészséges a baba...szóval ne parázz:)

Egyik nap ezt, másik nap azt szedd.

2015. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyiket szedheted de nézd meg mennyi folsav van a hipp natalban, lehet azt kell szedni mellé és annyi, nem KELL kifejezetten terhesvitamint szedni. De a folsav tényleg fontos szóval azt azért nézd meg.
2015. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a gyors valaszaitokat, ment a zold kez! :) Kedves első, te a hippet mikor vetted be, este, reggel, eves előtt, közben, utan? Ez nincs rajta, vagy ennel mindegy ? :)
2015. jún. 2. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Hipp-et délután szoktam, kb. azonos időben, de annál teljesen mindegy, hogy mikor szeded be. Én is szedek mellé folsav+jódot kiegészítésnek. Felváltva csak úgy szedd, hogy 10 napig egyhuzamban mondjuk szeded a Hipp-et, és utána a Gravidát, mert ha felbontod a Hipp-et, akkor 10 napon belül meg is kell inni, mert megromlik. Én nem bontanám amúgy fel a helyedben, ha kevésnek találod, és nem akarsz mellé semmi kiegészítést szedni, hanem megvárnám vele a 6-8. hét környékét, van, akinek akkor jön a reggeli hányinger, és nem bírja szedni a Gravidát, a Hipp Natalt viszont igen. Sokan szedik amúgy kismamavitaminként, és én csak jókat olvastam róla, ezért is szedem azt:)
2015. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogyha magnéziumot szedsz mellé kiegészítésnek, akkor teljen el köztük kb. 2 óra, hogy ne akadályozzák egymás rendes felszívódását.
2015. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Hipp-et tedd el szülés utánra. Jól fog jönni a szoptatás alatt.😃
2015. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!