Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség (próbálkozunk,...

Korai terhesség (próbálkozunk, kedden kéne nem meg jönnie) esetén szabad-e ennem a tiramisuból, amiben sütőrum, és nyers tojás van?

Figyelt kérdés

Gond lehet ha nagyon keveset eszem? Ugyanis többek között az én kedvemért csinálták, én nagyon szerettem, máskor sem okozott gondot gyomromnak semminek, de most elgondolkoztam...

Hogy ne legyek tapintatlan és kicsit eszem okozhat gondot ilyen korán, ha egyáltalán babás lennék?


Köszi


2010. febr. 27. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan egyél belőle, semmi bajod nem lesz, pláne nem koraterhességben.

Jó étvágyat!

2010. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán ehetsz. Ha babás vagy, még akkor sem alakult ki ilyenkorra a köldökzsinór, vagyis egyelőre nem belőled táplálkozik.
2010. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb a kimaradó vérzés utáni egy hétig a baba a szikhólyagból táplálkozik, és nem jut el hozzá, amit eszel: se gyógyszer, se drog, se alkohol. Nem ezekre biztatlak azért, csak megnyugtatlak, hogy ne félj.


Utána azonban fokozottan kell ügyelned arra, hogy mit eszel, mert a magzat az első 12 hétben rendkívül érzékeny a külső hatásokra.

2010. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. febr. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!