Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nekem magas a pulzusom,...

Ha nekem magas a pulzusom, akkor a baba is rosszul érezheti magát? Ez hogy derülhet ki? 37 km

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a pulzusod? Amúgy szerintem nem,nekem is extrém magas a pulzusom el is küldtek vele kardiológiára még a terhességem elején de nem különösen foglalkoztak vele az orvosok.. Én attól félek nehogy a szülésnél okozzon problémát ez a magas pulzus.
2015. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pulzusszám természetes módon magasabb terhesség alatt (több szövetet kell ellátnia nagyobb vérmennyiséggel). Kérdés az, hogy neked ehhez képest is túl magas, vagy csak az általánosan megemelkedett pulzusról van szó?
2015. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
110 ès 120 között mozog. De néha olyan rosszul vagyok tőle, hogy majdnem elajulok. Ma az orvos Betalokot ìrt fel. Szerinte emiatt a babának is lehet magas a pulzusa. Elhiszem neki, csak kivàncsi voltam màs esetekre is.
2015. jún. 4. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor legalább a te orvosod foglalkozik veled. Nekem 8 hetesen volt 134 is a pulzusom aztán 11 hetesen 144.. Erre mondta a védőnő hogy hoppá ilyen idősen nem lehetne még ennyire magas.. Voltam mindenféle kivizsgáláson nem találtak semmit,azt mondták betalocot nem írnak fel mert akkor kis súlyú lesz a baba.. Most vagyok 28 hetes baromi nagy hassal de ugye még hol van a vége.. Én már most alig birok bármit is csinálni a pulzusom miatt.. Nyugalmi állapotban is magas(bár itthon csak 100 körül szokott lenni) akkor gondolj bele ha elmennék ebbe a dög melegbe sétálni mennyi lenne.. Első voltam :) kívánom hogy legyen minden rendben veletek :)
2015. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hàt ekkora hülyeséget még nem is hallottam,hogy a betaloctól kis súlyú lesz a baba :D Èn mind a 4 terhességemnél szedtem végig és 3330,3370,3500,4010 grammos gyerekeket szültem.Nekem azt mondta a doki,hogy betalock egyátalán nem àrt,az viszont igen,ha hónapokig 100felett van a pulzus.

Az nagyon megterheli a szivet.

2015. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!