Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek igazak a népi...

Arika88 kérdése:

Szerintetek igazak a népi hiedelmek, azzal kapcsolatban, hogy aki kislányt vár, rosszabbul viseli a terhességét, aki fiút, annak meg probléma mentes?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiam,vele nem volt semmilyen tipikus tünetem.Most ismét babát várok,azon kívül,hogy fájnak a melleim,semmi tünetem.Szerintetek ő is kisfiú lesz?
2015. jún. 5. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiammal 5.héttől a 12.-ig rosszul voltam, hánytam, nem volt étvágyam. Barátnőm is kisfiút várt, sőt sógornőm is és 12.hétig állandóan hánytak és rosszul voltak. Másik barátnőm 2x várt lányt, soha nem volt rosszul :)
2015. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a népi hiedelmek 99,99%-a marhaság. Ahogy ez is :)
2015. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a baba nemenek a rosszulletekhez.

Kisfiammal hanyingerem volt vegig, iszonyat rosszul birtam.

Kislanyommal hanytam az elsö nehany hetben, de utana jol voltam.

Most varjuk a 3.-at, kislany lesz. 20 hetig hanytam, piszok rosszul voltam, teljesen mas terhesseg, mint az eddigiek.

Szoval mindharom terhessegem teljesen kulönbözö, a baba nemetöl biztos fuggetlen.

2015. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekmem is csak a melleim fájnak. Más tünetem nincas. Én kis fiút szeretnék. De végülis az a lènyeg hogy egézséges legyen
2015. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányommal sokkal könnyebb terhességem volt.
2015. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem 3 fiam és egy lányom van. A lányommal volt a legnehezebb. 7. hónaptól kezdve folyamatosan keményedett a hasam, sokat is híztam. De én ezt nem annak tulajdonítom, hogy lányt vártam, hanem annak, hogy ez volt a 4. terhességem és kicsi korkülönbséggel születtek a gyerekek.
2015. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nálam annyi igaz volt, hogy a 14. hétig pokoli szarul voltam, mindig hánytam vagy erős hányingerem volt. Csodaszámba ment, ha volt 1-2 óra a napomban, mikor viszonylag elvoltam, kislányom lesz. A legjobb barátnőm viszont meg se érezte, hogy terhes, azt mondja, hogy ha nem lett volna teszt meg UH, talán fel se tűnik neki, és szintén kislánya lett.
2015. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kegyetlen volt az első pár hetem. Folyamatos hányinger de ami még rosszabb volt, állandóan olyan szinten voltam fáradt, hogy alig bírtam ébren lenni. Kávét nem tudtam reggel inni, miután kétszer visszajött, elment tőle a kedvem. Sehogy nem teltek a napok, nagyon rosszul viseltem. Mondjuk kb 14 hetes korom óta teljesen panaszmentes vagyok, tele vagyok erővel, most 24 hetes vagyok. Háromszor mondtak kisfiút, ebből kétszer mi is láttuk mi van neki.
2015. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányt várok és semmi bajom. Se émelygés, se hányinger, se szagundor, se semmi és kívánós sem vagyok. Szép a bőröm is.
2015. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kisfiammal egyszer hánytam csak a 16.héten

Most lányt várok, és 5-9.heteket végig hánytam.

Ez elmúlt,de írtó fáradt vagyok.

Nekem bejött.

2015. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!