Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy szedte a terhesvitamin...

Ki hogy szedte a terhesvitamint? Napi 1-et vagy felet?

Figyelt kérdés

Az elején napi 1-et szedtem, most hogy a félidőn túl vagyok, nem hiszem, hogy kellene a napi 1.

Anyósom 2-3 naponta szedett egyet.

Ti mit gondoltok errő?


2015. jún. 6. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szedem minden nap mikor nem felejtem el. Az elején sokkal komolyabban vettem.

Ártani amúgy nem árt, napi ajánlott mennyiségre van eladva. Ráadásul 100%-ban fel sem szívódik.

De ha valaki csak kétnaponta szed be egyet is jó, amúgy is az egészséges táplálkozás a lényeg.

2015. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napi egyet szedtem.

Nem terhesen is szedek vitaminokat mivel a mai táplálékok már nem fedezik azt a vitaminmennyiséget ami a szervezetnek szükséges.

2015. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha napi egyet szedtem, akkor híztam mint az állat, szóval csak kétnaponta szedtem be egyet.
2015. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!