Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszűnt a mellfeszülésem,...

Megszűnt a mellfeszülésem, gyengén szúr a petefészkem. Elképzelhető, hogy baj van?

Figyelt kérdés
7,5 hetes terhes vagyok. Eddig a mellfeszülésen kívül semmilyen problémám nem volt. Most még ez is megszűnt, egy helyen gyengén szúr a petefészkem. Egy internetes oldalon azt olvastam, ha megszűnik a mellfeszülés, bajt jelenthet. Aki járt hasonló helyzetben, kérem írja le történetét.
2007. nov. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt,h néha úgy éreztem ,megszűnt, még uh-ra is elmentem emmiatt, de aztán újra feszült. sztem, menj és csináltass egy uh-t, h megnyugodj.
2007. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Még így nagyon az elején,ha baj lenne,az más tünetekkel is járna (tudtommal).pl.alhasi görcsök,vérzés,hátfájdalom! /Én a 15.hétben vagyok és nekem is nagyon szúrkál a méhembe,de már voltam vele dokinál/állítólag ezek a szúró fájdalmak a méh tartószalagjainak a feszülése miatt vannak! Szerintem ha nem görcsölsz és nem is vérezgetsz,nincs gond!Pihenj sokat és szedd a Magne B6 vitamint!!

Üdv.:15 hetes kismama

2007. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szúrkáló érzés lehet a méh tágulása miatt is.

A mellfeszülés nekem is volt hogy intenzivebb volt aztán kicsit megszünt.

2007. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!