Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

A párommal 4 napja voltunk együtt (június 5.én - kb. 5 nappal a menstruációm utolsó napja után, ami május 28.án kezdődött), és véletlenül a hüvelyemhez közel élvezettel el, az ajkaimra, amit letöröltem utána.

Ma (június 8.) enyhe szurkàlàst érzek egyik petefèszkem oldalán, megnőtt a hüvelyváladèkom mennyisège, 36.6 a hőmérsékletem, a méhnyakszáj puha, fàj a derekam. Szerintetek ovu vagy terhesség? Ilyen hamar lennének beágyazódási tünetek? Egyàltalàn lehetséges hogy ennyitől teherbe essek?



2015. jún. 8. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak ovu, ilyenkor esélytelen a beágyazódás.
2015. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom. :) Köszönöm a megnyugtatást, mindenesetre a napokban még hőmérőzök. Remélhetőleg csökkenni fog. :)
2015. jún. 8. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ennyi idö után még akkor sem lehetnének tüneteid, ha netán teherbe estél volna.


2. Így igen valószínütlen lenne, hogy terhes vagy.


3. OFF: az "ajkaid" máshol vannak, nem a hüvelyedhez közle, hanem a fejeden.

2015. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen? Es a kisajkak/nagyajkak megis hol vannak a fejemen? :)
2015. jún. 8. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A "kisajkak/nagyajkak" NEM ugyanaz a szó, mint az "ajkak"
2015. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nos elnézést, hogy röviditettem... Mindenki tudja, hogy nem a számra gondolok, mivel az rohadtul nincs közel a hüvelyhez. :) További kekeckedés?
2015. jún. 8. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!