Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes korom óta nagyon...

36 hetes korom óta nagyon zsibbad a kezem a vizesedéstől, alig érzek vele vmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A doki doxileket adott, és kijelentette, hogy ez nem az én problémámra való, hanem a lepény keringését javítja. Ez szuper, de mit csináljak, hogy kevésbé zsibbadjon? A kanalat sem tudom a kezembe venni lassan ebédnél. Volt más is így?

2015. jún. 8. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Keringés javító torna
2015. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok. A méhszáj még teljesen zárt. Persze ha nincs semmi gyógyír, ezt az 1-2 hetet már kibírom...
2015. jún. 8. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 39 hetes vagyok ma a második babámmal és mind a két terhességem alatt volt/van kéztőalagút szindromám, viszont a másodiknál sokkal hamarabb kezdődött és sokkal fájdalmasabb.


Többet az alábbi linken tudsz róla olvasni:

[link]

2015. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem gyulladás és amit ír a link, hogy emeljem a fejem fölé - annál rosszabb
2015. jún. 8. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok


Nekem se segít a torna, nagyon sokszor éjszaka fel kell kelnem és csak lógatni lefele a kezem hogy ne fájjon annyira. Csak azért küldtem a linket hogy tudd miért van ez. Nekem telejesen elmúlt amikor a lányom megszületett ezért is várom hogy a második babám megérkezzen. Kitartás :-)

2015. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!