Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes leszek és reggel...

NikiDávid kérdése:

11 hetes leszek és reggel este néha napközben is fáj a pocakom? Pontositjak a köldökömtöl fel fele van az érzés, ha ettem. Ha üres a hasam.

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs hála istennek, vérvételen voltam stb stb... annyira kellemeten már hogy néha sirok amikor felkelek hogy megint fájdalmat érzek nap mint nap, azt mondja az orvos az izmaim tágulnak. Lehet erzekenyebb vagyok.ilyenkor de elsirom sokszor magam emiatt.

2015. jún. 11. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én holnap töltöm a 11.hetet,nekem is fájdogált a hasam,és a védőnőm tanácsára magnesi citrici tablettát kezdtem el szedni,és azóta amióta szedem megszűnt a hasfájásom.
2015. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia ! Nekem is az elején fájdogált a pocim, szedj magnéziumot. 25hkm
2015. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is fájt és még most is szokott én magnerotot szedek napi 2x1 szemet. A magnézium segít ilyen esetekben. :-)
2015. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!