Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen lehet calcimuscot...

24 hetesen lehet calcimuscot inni? Kiütéseimre kellene nagyon viszket szerintem a melegtől. Ha lehet napi mennyit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért na lehetne? Napi kettőt biztosan lehet.
2015. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak ha orvos is ezt mondja, ugyanis ha a magzat túl korán kezdene csontosodni, az nem jó.
2015. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is allergiára szedtem, orvosi javaslatra. Viszont csökkentenem kellett az adagot, amit a doki ajánlott, mert az izmaim elkezdtek tőle fájdalmasan feszülni.

Úgyhogy lehet szedni, de jó ha megbeszéled az orvossal az adagolást. Főleg, ha hosszabb ideig kell szedned.

2015. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A túlzott calcium a méhlepény öregedését okozhatja, az adagot dokival beszéld meg mindenképp!
2015. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Becsapós mert kalcium 1300 mg kell naponta de ennek a nagy részét természetes úton táplálkozással be is tudod vinni a szervezetedbe, a túl sok pedig valóban káros a lepénynek. Szerintem szamolgass, te tudod mit és mennyit eszel, táblázatokban nagyjából meg tudod nézni, hogy miben mennyi van. Ha belefér akkor lehet, ha nem akkor nem érdemes túllőni az adagot.
2015. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!