Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szules elotti legaprobb jelek?

Szules elotti legaprobb jelek?

Figyelt kérdés
Visszaemlekezve tudnatok olyan tapasztalatokat leirni amikrol akkor meg nem is gondoltatok volna hogy az mar a szules elojele volt? Kozerzet,enyhe feszules itt ott...vagy nem is tudom..
2015. jún. 17. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Előtte való nap és aznap időközönként nyilallt a derekamba a fájdalom. Azt hittem, hogy biztos rosszul feküdtem, mert már nem nagyon bírtam a nagy pocakomtól aludni meg feküdni. A szülésznő mondta, hogy van akinek így, derékfájdalommal kezdődik, és ez már attól lehetett.
2015. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az addigi light-os szorulás elmúlt, aztán a szülés napján már napi két-három nagydolog is volt.
2015. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maximum az lehetett volna gyanús, hogy előtte való nap végre semmi bajom nem volt és tök nyugodt lettem.
2015. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) De furi... milyen kis "semmisegek" :) jaj en ugy felek.. Mindenki azt mondja a front miatt biztos megszulok de nekem meg nagy szuksegem lenne a hetre :/ es amugyis nagyon bennem van a felsz....38+5hkm Az a helyzet h nekem is nagyon nehezen ment a nagy dolog es kb negy napja egesz mas.. na meg enyhe alhasi feszulesek vannak idonkent es neha a derekam nyilal de az sem veszes.. Vegulis ezekkel meg el lehetek akar egy hetig is nem? Van akinel hosszura nyulik a keszulodes nem igaz? :)
2015. jún. 17. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem minden olyan volt mint elotte par hettel is mar ,egyszer csak a ferjem szolt ram,hogy ugye tudom ,hogy 3 percenkent fajasaim vannak?!(korhazban ultun es beszelgettunk ,mert akkor mar befektettek ,mert nem szultem meg a kiirt napon)mondtam neki ,hogy tudom de hat nem faj jobban mint eddig.aztan hajnalra megszultem.szetintem felesleges ilyen tipikus tuneteket keresned es fronttol szulesre varnod :)mindenkinek mas.sokan pl hasmenesrol szamolnak be ,stb ezek nem torvenyszeruek.
2015. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom h nincs ket egyforma szules :) csupan tapasztalatokra vagyok kivancsi.. ;)
2015. jún. 17. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasmenésem volt, és étvágytalanná váltam. Előző nap már 1-2 órás fájásaim voltak(jóslók). A kiírt napon kórházban vizsgáltak, meg nem indult szülést írtak a papírjaimra, de akkor még mindig össze-vissza jöttek a fájások. Délután még ettem egy kis mekis fagyit, aztán este begyorsult minden. Épp aludni készültünk, mikor remegni kezdtem és húsz perces fájásaim lettek. Az orvos, akihez jártam, csak 4 órát tévedett, hajnali négy előtt megszültem a picimet :)
2015. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a kiírt napon mentem be szülni, délután voltam UH-on, akkor azt mondta az orvos h semmi jele a közelgő szülésnek

Hazamentem és befejeztem az ablak pucolást

Este az apósomék bontottak ki egy üveg bort a vendégeknek, és az jutott eszembe - tudat alatt - h férjem jobb is ha nem kért, hátha mégis lesz valami

már aludtam amikor arra ébredtem h wc-e kell mennem, és hallottam egy pukkanást, s folyt a víz

nekem testi jele semmi nem volt, inkább ez az érzés a bor ivásnál. Szóval nem csak a testi jelekre lehet figyelni, sokunknak vannak női megérzései is..

2015. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!