Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt chorionbiopsziája...

Akinek volt chorionbiopsziája segítene?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a mintavétel, de nem tudom hogy utána mennyi ideig és milyen mértékben kell kímélnem magam. Mivel van egy 1,5 gyerekem nagyik távol vannak de meg tudják oldani hogy ameddig kell segítenek.

2015. jún. 18. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 napig feküdtem és utána még 2 hétig semmi megerőltető. Próbáltam biztosra menni.
2015. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem amniom volt,ami hasonló!

Én itthon két napig szigorúan feküdtem, 3. nap azért már felkeltem,udvarra kimentem stb. 3 éves múlt a fiam, miatt sem lehetett több hétig feküdni.

Nem lett bajunk!

2015. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha van másnak ezzel kapcsolatban tapasztalata kérem írja meg.
2015. jún. 19. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer is volt chorion biopsziám. 3 éve az első lányommal, és most is a másodikkal a 14. héten. Arra kimondottan figyelmeztettek, hogy a beavatkozás után két hétig tilos nehezet emelni (5 kg felettit), szexuális életet élni, kádban fürödni és strandra menni. Feküdni csak az első nap kell, utána vissza lehet térni a normál életmódhoz. Az első gyereknél otthon maradtam egy hétig táppénzen, de most a másodiknál már másnap dolgoztam (irodai munka, tehát nem nehéz). A férjem külföldön dolgozik, egy hétig volt itthon, segített, és a gyereket is ő emelgette ha kellett. Egyik biopsziánál sem lett semmi gond, bár mint írtam, a másodiknál már nem kíméltem magam annyira, de a tiltólistás dolgokat )emelés, fürdés, szex) kerültem két hétig.
2015. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2015. jún. 23. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!