Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37 hetes kismamik, hogy...

36-37 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én holnap töltöm a 37 hetet,de már mindent nehezen csinálok.:( fájdogál a hátam,éjszaka nem tudok aludni..

Remélem már nincs sok hátra :) a múlt héten voltam ultrahangon 2900 grammra becsülték a súlyát.

És te hogy vagy kedves kérdező?első baba?fiú-lány?

2015. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Én vasárnap töltöttem a 36. hetet. Én is így vagyok, ahogy te. Semmi nem jó, sehogy nem kényelmes. Minden olyan nehezemre esik. De végre hűvös van, így legalább nem gyulladok meg :) Nekem a 32. uh-n becsültek utoljára súlyt, ott 1820 gramm volt. :) Bízom benne én is, hogy picit hamarabb születik meg :) Második bébikénk és kisfiú :) Már van egy csodaszép, okos 4 éves kislányunk :) Nálatok kisfiú-kislány?
2015. jún. 23. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is fiúcska lesz :) Nekünk is második baba az első is fiú ő már 8 éves :).nekem ő 37-hétre született így már nagyon várom,hogy mikor születik a tesó.

Hol fogsz szülni?Nem félsz?nekem az első császáros volt igy most kicsit félek a szüléstől.

2015. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is vasárnap töltöttük a 36. Hetet:) kisfiút várunk és van egy 4,5 éves energiabomba nagyfiunk.

Én nagyon jól bírom bár sokszor elég kellemetlen ahogy kinyomja magát vagy épp ahogy a holyagom nyomja. De ezen kívül tudok aludni alig kelek az éjszaka.


34. Héten 2500 gr saccolta a doki bácsi. Valószínű csaszaros leszek mert az első is az volt teraranytalansag miatt.:( de ez még kérdéses...:)


Uzsokiba fogok szülni... ti? Bepakoltatok már a bőröndbe? :)

2015. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én rettegek a szüléstől. A kislányommal 23 órát vajúdtam az 5 percesektől számítva. Rettentően fájt, hónapokig nyomasztóan hatott rám :( Éppen tegnap beszéltem meg az orvossal, hogy edát szeretnék :) A bőrönbe még nem pakoltam össze, a bébikémnek is csak tegnap és ma mosom a ruhácskáit, még egy pár dolog híja, de mire érkezik remélem mindent sikerül összeszedegetni :) Egy kérdés: nektek mekkora volt a babátok bpd-je 36 hét környékén? Nekem 85 mm. Szerintetek nem kicsi?
2015. jún. 24. 09:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én pont 37 hetes vagyok, első babával, aki kislány lesz :) Már csak két hetünk van, mert császározni fognak farfekvés miatt, már ki van írva a műtét. Annyira nem örültem neki, de ez van, lényeg, hogy egészséges legyen.

Én egyébként elég jól vagyok, ha sokat mászkálok, pakolok, állok stb., fáj a hátam, de ezt leszámítva semmi bajom, aktív vagyok, aludni is tudok, nincs nagy hasam se. 35+4 hetesen 2340 grammra saccolták a kisasszonyt.

Kérdezted a BPD-t, 91 mmm volt akkor. Szerintem ne aggódj, hogy a te babádnak kisebb, nem minden gyerek egyforma :)

2015. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti vagyok


Én csak a 34. heti BPD t tudom irni, ami 88,5 mm volt.


Én is tegnap pakoltam össze a bőröndbe, még egy két dolog hiányzik de csak ugy hogy jó lenne belőle ujat venni, mert amugy van itthon, ugyhogy ha nem sikerül megvenni akkor sincs gond mert van itthon. LAssan azért te is pakolj mert bármikor beindulhatnak már. Főleg ezek a frontok jönnek mennek...

Mennyire van már lent a pocakotok? Én most néztem este óta még egy ujjam befér a mellem és a pocim közé. Most már az egész tenyerem oda tudom rakni.

Nagyon kiváncsi leszek mikor indul meg:)

2015. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, ma összapakolom a cuccokat, nekem is van egy kicsi híja, de úgy vagyok vele, hogy a legfontosabbak megvannak. Ha meg menni kell, majd a férjem utánam hozza:) Ne is mondd, ezeket a frontokat, 2 napja egyre többet vannak jóslóim, sokat keményedik a pocim :( Lassan beállítom a kiságyat is a helyére, csak hogy most elment a férjem iskolai táborba, így egyedül már nem nagyon boldogulok az ilyenekkel... :( A hasam eléggé lent van, bőven befér a tenyerem, sőt...anyósom már meg is jegyezte, hogy kezd "eltorzulni" az arcom, bár én azt nem látom :) Mindenki vigyázzon magára :)
2015. jún. 26. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!valakinek már megszületett a babája?
2015. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Èn mèg egyben :(
2015. júl. 10. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!