Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelő kismamanadrág méret...

Megfelelő kismamanadrág méret választás?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt 36-os nadrágokat hordtam, 162 cm, 47 kg voltam. Még csak a tizedik hétnél tartok (49 kg), de nem jönnek rám a ruháim... Interneten találtam 4000 Ft-ért kismamanadrágot, de bajban vagyok a mérettel. A derekam 81 cm, ami a táblázat szerint 42-es méret, a csípőm viszot 88 cm, ami 34, max. 36-os méretnek felel meg. Mi alapján kell választani? Ha terhesség előtt 36 volt a nadrágméretem, akkor kismamruhából is ugyanúgy 36-ost kellene vennem? Néztem boltokban is, de 8000-nél olcsóbban nem találtam és nem is tetszettek annyira, mint ez.

2015. jún. 25. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tizedik héten még nincs olyan magasan a baba, hogy eltűnjön a derekad. Biztos, hogy jó helyen méred? Köldök felett, a legvékonyabb részen.


Egyébként a kismamaruhákra még inkább igaz, hogy próba nélkül óriási lutri.

Nekem van ugyanolyan nagyságú 36-os, 42-es, XXXL-es és M-es mérettel jelzett kismamaholmim is.

2015. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legalább 1 mérettel vegyél nagyobbat, mert az a csípődre is felmegy illetve a derekadon is passzolni fog. A pocakrész minden nadrágnál nyúlik. Legjobb ha a vaterán szétnézel, vagy facebookos babakocsis csoportokban, ott pontosabb méreteket kapsz.
2015. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
En nemreg vettem, 25 hetes vagyok, ugyan az a meret kellett, ami alapbol is, mivel derekban allithato a nagysaguk, de fenekben es hosszaban pedig nincs valtozas.
2015. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Az elsonek tenyleg iagza van, en is 2 nadragot vettem, az egyik 38-as meret a masik 42-es :(
2015. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az életben 38-as a méretem, a kismama farmeromba 30-as méret van írva. Én mindenképp felpróbálnám előtte, mielőtt megveszem.
2015. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ez így tényleg lutrinak tűnik. Talán akkor mégis rászánom a nagyobb összeget és veszek boltban, ahol fel is tudom próbálni.

Biztosan jól mérem, de nagyon megváltozott a testem. A derekam előtte 74 cm volt, most 81, a hasam óriásira puffadt, nem tudom begombolni a nadrágokat és két hét alatt két kosárméretet nőttek a melleim. Rendesen rakódnak rám a párnácskák.

2015. jún. 25. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös,

a farmerokat ELEVE máshogy számozzák, mint az egyéb ruhadarabokat.

2015. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kismama narágot venni, még kicsit akkor is lutri ha felpróbálod, mert nem tudhatod hogy fog alakulni a tested, nekem volt olyan fazonú amit végig hordani tudtam, de olyan is, ami kényelmetlen lett ahogy nőtt a pocakom. A méretek szintén változatosak voltak, a 42-es méretemre volt 40-es, de még 46-os (!) kismama nadrágom is...

Szóval fel sem próbálva meg még inkább lutri, ahogy előttem is írták. Tényleg nagyon drágák, próbálj leárazást kifogni, vagy nézd meg kínaiban is, én ott is vettem olyat, amit szerettem, pedig nem vagyok oda a kínai ruhákért, de arra a pár hónapra tökéletes volt fele annyi pénzért.

2015. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is szánd rá a nagyobb összeget, mert próba nélkül lehet, hogy használni sem tudod. Nemcsak a méret, a szabás is számít: lehet, hogy mindenhol passzol, de pl. ülni már nem kényelmes benne, mert valahol szorít, nyom.


A derekuk amúgy nagyon rugalmas, azzal biztos nem lesz gond, de a csípődnél is számolni kell azzal, hogy idővel szélesedik.

2015. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!