Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jobb oldalt néha úgy belenyi...

A jobb oldalt néha úgy belenyilal minden egyes lépésnél a méhembe hogy nem tudok lépni. Se bal oldalt aludni. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mintha cisztám lenne ott és ki akarna szakadni. Már két napja időközönként ugy belenyilal hogy menni nem tudok. Egyébként a terhességet egy 3cm-es cisztával kezdtem, de még egyszer se szóltak ultrahangon hogy van ott valami, ezt csak én tudom a nődokimtól. 27 hetes kismama.
2015. jún. 25. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megnézetném. Az a biztos.
2015. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van.

Első terhességemnél is ez volt.

Most napokig tartott.Elmentem megnézetni, csináltak petefészek uh-t, nincs ott semmi.

Doki azt mondja valami lágy rész lehet,vagy ideg,amit a méh vagy a baba nyom.

Pár nap után elmúlt.

De érdemes megnézetni,mert ha a jobb oldalon van,akkor megnézik hogy nem e vakbél.Nekem megnézték.

2015. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, amúgy én is jártam hasonlóan. Uh-n minden rendben volt, vervetelt néztek nincs-e valahol gyulladás, vizeletet néztek. Minden negatív lett, ezután urulogian is minden rendben volt, így valószínűleg a baba nyomta. De jobb tudni, hogy minden rendben. Egyébként nekem reggeli pisi után kezdődött, folyamatos volt és csak másnap reggelre múlt el, néha azóta is visszatér egy pár percre. Akkor nekem is van néha olyan fájdalmas, hogy nem tudok lépni. (26 hkm)
2015. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2015. jún. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!