Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem miért nem nézték azt,...

Nekem miért nem nézték azt, hogy hány cm és hány gramm a baba?

Figyelt kérdés

Ezeket mérték nálam:

BPD:45 mm OFD:52mm TAD:42mm FL:30 mm

Jók ezek az értékek?


2010. márc. 2. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nézték? ezek azok a számok, fejkörfogat, stb. azt, hogy hány kiló, azt nem írják, azt csak monani szokták, a doki megsaccolja..
2010. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a genetikain írták rá a papíromra. Azt Kecskeméten csinálták, a többit Kalocsán. Az ottani doki azt mondta, azért nem ír súlyt, mert nagyon pontatlan, nagy lehet az eltérés.
2010. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez genetikai volt, mégsem mondott semmit ezekről a dolgokról.
2010. márc. 2. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! Itt vannak, hogy mit jelentenek a leleten a dolgok:


[link]

2010. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem minden orvos becsül súlyt, mert baromi pontatlan. Sokkal fontosabb, hogy a baba többi paramétere jó legyen :)
2010. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem becsülnek súlyt, mert aztán csak azon hergeled magad, hogy miért nem nőtt, miért csak ekkora, miért ilyen nagy.

Én még senkit nem hallottam, ahol normálisan belőtték volna, sőt csupa olyan van az ismerőseim között, ahol 2 kilót is tévedett a doki! Fejméret alapján belőtte, hogy a baba több mint 4 kiló lesz. Erre a baba megszületett 2,7 kilóval (kicsit nagy fejjel, de az nem baj ugye).

2010. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezeken az oldalakon ki tudod számolni. De ahogy néztem az adataid, teljesen a nagykönyvben megírtak szerint alakul eddig. :)


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a kalkulátort! Megnyugodtam mert úgy látom korához megfelelően fejlődik:)

Boldog babavárást!

2010. márc. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!