Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt? (bővebben lent)

Terhességi teszt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap a második vizeletből ( 8 óra körül ) csináltam egy One step terhességi tesztet, ami halványan, de 2 csíkos lett.

Viszont ma is csináltam egy ugyan olyan tesztet az első vizeletből, ami a tegnapihoz képest, mondhatni, hogy sokkal halványabb, alig látszik!

Volt már valakinek hasonló? Mi lett belőle?

Ha esetleg baba, akkor mikor menjek orvoshoz?

2 hét múlva mennénk nyaralni, szerintetek előtte elmenjek, vagy ráér utána?



2015. jún. 27. 05:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is mikor van a nem várt? Érdemes szerintem különb fajta tesztet csinálni de ez csak az én véleményem. :)
2015. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp nyaralás előtt menj orvoshoz, hogy megállapítsa jó helyen van-e. Nehogy külföldön kelljen kórházba rohangálni, ha valami nem oké.
2015. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elvileg 2 nap múlva lenne esedékes a menzeszem, csak " furcsa " dolgokat érzek, azért csináltam tesztet, ami pozitív is lett!

Most napközben csináltam egy újabb tesztet, csak ez most más márkájú és teljesen jól kivehető volt rajta a második csík! :)

Jövőhéten kedden tesztelek újra és, ha az is pozitív lesz, akkor utána elmegyek dokihoz!

Köszi a gyors válaszokat!

2015. jún. 27. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szorítok! Írj majd! :)
2015. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, írok! :)
2015. jún. 29. 21:41
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kedden csináltam tesztet, hanem ma reggel és gyönyörű pozitív teszt lett, úgyhogy nagyon boldog vagyok!!!! :)

Jövőhéten csütörtökön megyek dokihoz!

Szép napot! :)

2015. júl. 2. 05:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2015. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Juj de jó! Gratulálok!!! :)
2015. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! :)
2015. júl. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!