Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszülő, szúró érzés 29 hetesen?

Feszülő, szúró érzés 29 hetesen?

Figyelt kérdés

Csak akkor jelentkezik ha felállok, és mintha a súly lefelé húzna, egészen lent a nemi szervemnél , szúró, feszülő érzés.

Ha ülök akkor semmi probléma.


Mitől lehet? Jövőhéten megyek az orvosomhoz, megkérdezem persze.


Második baba.


2015. júl. 1. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Első babával nem éreztél ilyet?

Nekem mindkét terhességemkor volt ilyen érzés, és szerencsére semmi bajt nem jelentett, csak valószínű ahogy nőtt a hasam, egyre inkább szervezkedett a testem, és ez néha kellemetlen érzéssel járt. Állva mindig rosszabb volt, ülve "elnyomtam" a fájdalmat.

Második babámmal annyira rossz volt, hogy a végefelé már alig tudtam emiatt menni. De nem nyíltam, nem okozott semmi bajt.

2015. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első babával semmi ilyen tünetem nem volt.

És furcsállom, hiszen még nem is " nagy" , hogy húzhatna lefelé :)

2015. júl. 1. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
nah ma pont én is feltehettem volna ezt a kérdést, de rábukkantam a Tiédre :D Reggel óta szúró érzésem van nekem is lent, inkább a bal oldalon, és feszít is néha. Ha ülök nincs baj, ha pisilek, akkor jobban érzem, utána elmúlik. Már gondoltam hólyaghurutra is, de igazából nem fáj a pisilés, csak szúrást érzek közbe oldalt a nemiszervemnél. Szerintem a baba elnyom valami ideget, vagy nyúlnak, feszülnek a szalagok, izmok..stb. Mindenesetre én holnap a védőnőnél megnézetettem a vizeletet, biztos ami biztos...bár úgy érzem nincs baj :) Remélem holnapra már alábbhagy ez a kellemetlen érzés. Szintén 2. baba, 32hkm
2015. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah en megjartam a vedonot. Vizelet ok. Delelott meg ereztem az erzest, mostanra teljesen megszunt, szval vszinu csak a baba nyomott valami ideget. Remelem te is jobban vagy mar. Utcso voltam :)
2015. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök a jó hírnek :)


Én hétfőn délután megyek a dokimhoz, majd megkérdezem.

Sajnos nálam a helyzet változatlan, picit talán jobb.

2015. júl. 2. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!