Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet ez a viszketes?...

Edyke.; kérdése:

Mitol lehet ez a viszketes? Kiutes nincs, de viszketek foleg kez es labfejen? 32hkm

Figyelt kérdés
Ikreket varok es egyre erosodik a viszketes, lassan mar mindenhol es foleg ejjel. Mi lehet ez, hivjam a nogyogyaszt?
2015. júl. 2. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak csak azt tudom mondani.

Terhességi kiütésed van, ami egy alergiás reakció a hormonok miatt.

Megoldást a szülés hoz, de utánna is csak 6 héttel amikor a hormonok eltünnek.

A viszketés csak erösödni fog, a meleg és a nap csak ront rajta, aqz egyetlen ami hat a kortizonos krém, de az meg legyengíti a bört, a szervezetet, és a magzatra sem tudják milyen hatással van.


Nekem elsö lányomnál kezdödött enyhén a 30-ik hét után, majd egyre erösödött, az egész testemet ellepte. Kegyetlen volt, bögtem a kínzo viszketéstöl, az egész testemet véresre vakartam. A nödokim azértelküldött börgyógyászhoz, de az is ugyan azt mondta, a szülés az egyetlen megoldás. Kortizonos krémet azért kaptam, és mikor már nem bírtam egy kicsit bekentem.

Ez az amit senkinek de senkinek sem kívánok.


Második lányomnál elég soká jelentkeztek, és csak enyhén voltak. A szülés után kicsivel el is múltak. A nagynál viszont 6 héttel a szülés után egyik napról a másikra nem viszketettem. De addig szenvedtem.

2015. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is viszketek nagyon,kiütéseim is vannak néha. Nekem csak kálciumot ajánlott az orvos..vettem fenistil gélt azzal kenegetem a bőrömet,picit enyhíti a viszketést. A meleg és az izzadás tényleg rátesz egy lapáttal. Nagyon rossz,és a környezetemben lévő kismamáknak egyiknek sem volt szóval mind csak azt hitte hogy nyúlik a bőröm de én tudtam hogy ez nem bőrnyúlás mivel még a lábszáram is viszketett meg minden testrészem :D azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával de ezek szerint nem
2015. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!