Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma másik vitaminra váltottam....

Ma másik vitaminra váltottam. Ahogy bevettem 10 perc múlva ki is hánytam. Lehet, hogy a vitamin miatt van?

Figyelt kérdés
Eddig Femibiont szedtem. Váltottam Béres Gravidára, de ahogy bevettem mindjárt ki is hánytam.
2008. szept. 3. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? nekem hányingerem van az elevittől, de a dokim is azt mondta hogy szedjem, hát szedem.

kérdezd meg az orvostól hogy mit ajánl. én kérdezgettem hogy milyen vitaminokat ajánl

2008. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Gravidát szedem már 3 hete az első tabletta nekem is kijött, azóta úgy veszem be hogy előtte eszek várok egy picit hogy az étel felszívja a gyomorsavat és utána 1 tabi majd megint eszem egy kicsit. Így nem fogod kihányni esetleg pár percig hányingered lesz, de elmúlik.
2008. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok. Igaz éhgyomorra vettem be. Aztán ettem rá néhány falatot, és úgy jött ki minden.
2008. szept. 3. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:

próbáld ki a hipp natalt! az nem gyogyszer, hanem ilyen folyekony gyumolcskoncentrátum, olyan, mint a kubu.


valamiert en minden gyogyszert kihanyok, miota terhes vagyok :( most talan a béres féle magneb6ot nem, de elotte a többi magnék kijottek :( a dokinom azt mondja lelki eredetu, lehet a valtas miatt. mindenkinek megvan az a vitamin, ami "bejon", igazabol kb mindben nagyjabol ugyanaz van, te is meg fogod talalni, amivel meg leszel elegedve :) (nezd meg melyiktol van székrekedésed, hizol e valamelyiktol, stb)


nekem a dokim azt mondta bármit szedhetek, elevitet, vagy gravidat..en nekifekudtem az internetnek, utanaolvastam, és ugy dontottem, hipp natallal kezdek, es szerencsére bejott.

2008. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj, éhgyomorra ne vegyél be ilyen lóadag vitaminbombákat! Én is kihánytam, hiába reggeliztem! CSAK ebéd után, kiadós ebéd után tudtam bevenni, akkor is utána kiálltam a szabad levegőre, sétálgattam 10 percet, és vártam, hogy futnom kell, de nem kellett. :))

Próbáld így!

2008. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia. pont ma beszéltem erről a védönőmel és ő azt mondta hogy ha kijött annak megvan az oka. A szervezeted jelez hogy ez nem a megfelelő vitamin. A hipp natal az jó, de zsírban oldodó vitaminokat nem tartalmaz.A vérképedből a védönő meg tudja mondani hogy van e egyátralán vitaminhiányod és ha van akkor milyen vitaminokat szedj. Jó babavárást.

19hetes pocakos

2008. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!