Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, mikortól látszott a...

Kinek, mikortól látszott a pocakja?

Figyelt kérdés
6hetes vagyok, vékony tipusú és már alulról a hasam elkezdett nőni. Nektek mikortól kezdett el látszódni?

2015. júl. 5. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Max egy centis ilyenkor a baba, nem puffadás ez?

Nekem kb 20 hetes korom óta. Most vagyok 27 hetes, már nyilvánvaló de csak pár hete. Igaz kifejezetten vékony nem vagyok de azért duci sem.

2015. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felpuffadva nem vagyok, valószínűleg akkor csak a méhem làtszik egy picit hogy megnagyobbodott. köszi a választ! :)
2015. júl. 5. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hat hetesen BIZTOSAN nem latszik meg. A medencecsont mogott van meg a meh. A 16. hettol fog latszani. Addig puffadas vagy barmi mas emesztesi allapot miatt nagyobb a hasad.
2015. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a méh ilyenkor is nyomja a beleket, ilyen picibb változások lehetnek láthatóak főleg ha vékony vagy de ez még akkor sem a baba.
2015. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi.
2015. júl. 5. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
13 hetes voltam, mikor olyan ismerős kérdezett rá, akinek fogalma sem volt arról, hogy egyébként babát tervezek. De 6 hetesen nincs ami látszódjon. A méhed max ökölnyi...ha 15 cm lenne a derékbőséged keresztne, max akkor látszana :D
2015. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak meghíztál.
2015. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wiky93 ***** válasza:
Kb a 21-22-ik héten :) én is vêkony vagyok, és jó magas is de még is későnkezdett látszani :)
2015. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 16. hét előtt valamilyen oknál fogva a csípő-derék közötti szakaszra rakódik némi zsírpárna. Gondolom ez bizonyos hormon ott erősíti a raktározást. Ismerősök korai terhességét általában erről a kis "úszógumiról" szúrtam ki, de rajtam is ugyanúgy megjelent.
2015. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!