Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfájdalomra (nehézkes...

Torokfájdalomra (nehézkes nyelés, rekedtes hang) mit vehetek be?

Figyelt kérdés

Valami szopogatós tabletta?

Nem hiszem, hogy komolyabb gyógyszer kellene, de valamivel szeretném kezelni. Most mézet eszek rá.


2015. júl. 5. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Septofot-ot vehetsz be,meg nekem ajánlották a Strepsils-t,de csak a terhesség 6. hónapjáig lehet szedni,mert később kiválasztódik az anyatejbe és csak akkor,ha tud róla vagy a háziorvos vagy a nőgyógyász. Nekem a Septofort nem segített, a Strepsils-ből 2 napig vettem be 2-őt egy nap és 3-ik nap már kutya bajom se volt. De tényleg előtte beszéld meg a dokival inkább,nehogy baj legyen belőle.
2015. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tantum Verde biztonságsan szedhető terhesség alatt.
2015. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a sós vizes gargalizálás jött be, langyos víz sok sóval. Nagyon szar de nekem mindig használ, szemben a szopogatós tablettákkal.
2015. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Chlorhexamed-el (antibakteriális szájvíz) gargarizáltam, és két nap alatt rendbejött. Este, fogmosás után kell használni, és nem szabad utána inni (sem vízzel öblögetni) egy darabig, és akkor hatásos.
2015. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a Tantum verde-re vmelyikbe bele van írva,hogy nem lehet.
2015. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!