Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, es...

10 hetes terhes vagyok, es folyamamatosan hizom, mert allandoan ehes vagyok. Farkasehes. Mikor mulik el?

Figyelt kérdés
Remelem,nem lesz vegig igy...
2015. júl. 7. 21:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Foleg este erzem az ehseget,de nagyon nagyon.Faj a gyomrom,es rettenetesen szenvedek.
2015. júl. 7. 21:04
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Keress rá a Diet maker blogra. Egy kismamának napi 200 kalóriával kell többet ennie terhessége alatt, ami nagyjából egy szelet kenyérnek felel meg. Egyél 3 oóránként egy kicsit, még akkor is ha nem vagy éhes, hogy szinten tartsd a cukrodat. Nem ártana egy kis mozgás is, mégha csak 30 perc tempós egyhelyben járkálás a szőnyegen, hogy a felesleg ne rakódjon rád. Ajánlom még a kaloriabazis.hu oldalt is, ahogy személyre szabottan meg tudod nézni hogy mennyi táplálékra van szüksée a testednek nnaponta.
2015. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szamolom a kaloriat,ismerem az ertekeket es a kaloriabaziskaloriabazis.hu-t is hasznalom.A baj az,hogy kb. 3000el laknek jol,nekem a plusz 200 edes keves.
2015. júl. 7. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, bár nekem a terhesség huszas hetei ilyenek, hogy felfalnám a világot is...

Én ugyanazt a diétát tartom, amit a cukorbeteg kismamák, 160 gramm szénhidrát egy nap, 5-6 étkezésre elosztva. Mindennap mozgok intenzíven 30 percet (mini stepper, ellipszis tréner).A 2,5 éves lányom után is sokat kell futkosni, az is besegít a dologba...

Az előző terhességem utolsó trimeszterében nálam elmúlt a farkas éhség, és felváltotta a rengeteg gyomorsav, ami miatt alig bírtam enni. Lehet, nálad előbb elmúlik.

2015. júl. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 oraig ritkan birom kaja nelkul
2015. júl. 8. 06:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Norbi update. Hulyen hangzik, de mukodik.

Szules utan ezzel dobtam le 2,5 honap alatt 10 kilot.

Most, a terhessegem alatt vegig fekudnom kell, semmit nem tudok mozogni, de update-ezek, es 34 hetesen eddig 10 kg jott fel, ami a terhessegi sulytablazat szerint pont jo.

2015. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mit eszel? Nem lehet, hogy csak a gyomorégés miatt érzed magad éhesnek? Ha mondjuk sárgarépát, sovány túrót vagy valami zöldséget ennél, mikor éhes vagy, talán "telítődnél", de nem vinnél be annyi kalóriát.
2015. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok szenhidratot eszem.A legnagyobb baj,hogy 3 orankent farkas ehseg jon ram,nem kivanossag,hanem olyan erzes (gyomorfajdalom) mint aki egy hete nem evett,ezt sargarepaval nem tudom csokkenteni Update-t kiprobalom,koszonom!Mindenki valaszat koszonom,megy a zold kez.
2015. júl. 8. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele 16 hetes vagyok most es magamhoz kepest rengeteget eszem gyakran ragcsalnek még. szetintem idovel elmulik. egyel nyugodtan csak ha soknak go dolod a hizasodat probald a szenhidratot csokkenteni. nekem is van h ketorankent megyek a hutohoz egy zsomle vagy kenyer paradicsom paprika uborka. nekem nem art ha amugy is hizom egy kicsit mert nagyon alacsoby sullyal kezdtem. sok mozgas is segit sak ne eroktesd meg magad.
2015. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is így volt az 1-2. trimeszter fordulóján. Komolyan, miközben ettem, azon járt az eszem, mit fogok a következő étkezés alkalmával enni. :D Nekem elmúlt pár hét alatt, akkor viszont sokat híztam. Most már csak 9 hét van hátra a szülésig, 11-12 kiló körül járok hízással, tehát kb. a normális értéken belül vagyok.
2015. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!