Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes attól a barátnőm,...

Lehet terhes attól a barátnőm, hogy lankadás miatt alul kifolyt az előváladék az óvszerből?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalva az történt, hogy barátnőmmel megvolt az aktus aznap másodszor. És a végére valahogy lelankadtam vagy nem is tudom és még nem élveztem el csak barátnőm, de azt vettük észre, hogy az óvszerből alul szépen kifolyt az előváladék mert teljesen üres volt, de nem volt lyukas mert engedtünk bele vizet is. Ekkor már késett neki a havija mert feb.10 körül kellett volna megjönnie és azóta se jött meg neki. Nagyon aggódok, hogy talán terhes, de ő meg azt mondja, majd megjön ha akar, meg hogy már maradt ki neki a mensije, persze akkor csak 10 napot késett.13 éves korában volt hogy 1 hónap maradt ki Amúgy most 15 éves és rengeteget stresszel a suli miatt. Szerintetek lehet ettől terhes amit elmondtam? Sajnos nem tudom, hogy előtte lévő alkalmakkal is megeshetett-e, hogy alul kifolyt, mert azt így nem nézegettük, ha nem élveztem el. Amúgy is elég sok stressz az hogy csak hétvégente vagyunk együtt és nem igen tudunk aludni, és ő is elég álmos mostanában. És ez miatt is félek persze. Szóval adjatok tanácsot kérlek, én elég rosszul alszom emiatt
2010. márc. 4. 16:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

szia. szerintem az a legbiztibb ha csinatok egy tesztet, az altalaban nem teved. ha neg. akkor nincs para, ha poz. akkor meg fejfajas...mivel eleg fiatal a baratnod, de a leirtak alapjan eleg szabalytalan a ciklusa. en javaslok egy tesztet, bizti ami bizti.

8hetes kismama:)(fogamzasgatlo mellett)

2010. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
hááát. mi azt nem tudhatjuk, hogy mennyi fojt ki..minden esetre hogyha azt a tény vesszük lapul,hogy előváldák jutot belé, lehet trehes. magyarul kimaradt neki és kicsit se érdekli a csajt?:S az komoly. holnap menj be dmbe, rossmanba, akárhova és vegyél egy terhestesztet. kb ezer forint. MIDNENKÉPP!. ha terhes, csak 3 hónapig lehet az aktus után abortusz... llehet h már 1-2 hónapos.. nincsenek terhességi jelei? reggeli émelygés, stb? könyörgöm vegyél neki holnap 1 teszte és csináljátok meg!
2010. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Igen, előváladéktól is lehet terhes. Ha meg összevissza jön meg neki és szokott késni, akkor azt se tudhatjátok, hogy mikor van peteérése.


Ha megjön neki hamarosan, akkor nem lett terhes. Ha 2 héten belül nem jön meg, akkor 2 hét múlva teszteljen. Előbb nem érdemes, mert minimum ennyi idő kell, mire annyi HCG hormon termelődik, amennyit a teszt már ki tud mutatni.


De bízzunk benne, hogy nem lesz terhes. Igazából erre van több esély, sokkal több esély, mint a babára.

2010. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
elso vagyok, a masodik valaszolonak uzenem hogy nem feltetlenul lhetnek tunetei, en egy rutinvizsgalaton jottem ra ogy terhes vagyok, es azota sincsenek tuneteim, szovel TESZTELJETEK
2010. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nincs semmi hányinger, semmi, csak ez a fáradtság, álmosság.. Meg olyan 2 hete pár napig sokat ment pisilni, de ez már elmúlt. Volt még neki olyan mint a legutóbbi kimaradásnál, hogy kicsit pecsételt amikor WCre ment, meg fehér folyás mint amikor meg akart jönni. Meg ahogy mesélte nekem 13 évesen 2x fél év kimaradt, ez új infó..

Ez a fáradtság dolog aggaszt. Ha sok kávét iszik akkor bezzeg pörög mint a nemtudom mi hihi

2010. márc. 4. 17:48
 6/30 A kérdező kommentje:
És szúró fájdalmat érez már 1 hete kb az alhasába. Hozzátenném rendkívül feszült a terhesség dologgal nem is akarom cseszegetni, mert az iskola miatt nagyon stresszes és feszült folyamatosan.
2010. márc. 4. 17:59
 7/30 anonim ***** válasza:

A pecsétlés a beágyazódás jele is lehet.

Az alhasi fájdalom is.

szerintem terhes.

Csináljatok tesztet.

2010. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Az alhasi fájdalom a terhesség jele is lehet.Ezt akartam írni.

előző.

2010. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
fúha.. **para** pedig már mondtam is neki, hogy veszek tesztet, de ő csak nevet rajtam, hogy úgyse terhes.. Azért csak érezné, fú nagyon parázok komolyan, sajnos nem tudok nyugodt lenni.
2010. márc. 4. 20:25
 10/30 A kérdező kommentje:
annyit pontosítanék, hogy nem az alhasa szúr, hanem a dereka. Azt mondja épp olyan mint amikor készül a mensi.
2010. márc. 4. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!