Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv teszt. Segitenetek?

Pozitiv teszt. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel a menstruaciom 36naponta jon meg,igy meg lett volna 1-2napom a menstruacioig, tehat nem kellett volna ezen gondolkodnom..

De gondolkodtam, a lenyeg hogy ma csinaltam 2db x-epil terhessegitesztet, es eloszor halvany, masodszor eros pozitiv lett.. :)

Arra lennek kivancsi, mennyi idos lehet a pici? Vagy mennyi ido utan mutatki akarmit ez a teszt?

Koszonom a valaszokat!



2015. júl. 15. 21:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

En ma voltam.

Leirhatatlan erzes volt latni :))

Augusztus 11.en kell mennem legkozelebb, nem tudom hogy fogom kibirni, akkor mar hallom a szivhangjat is, varom nagyon!! :))

2015. júl. 17. 23:44
 12/17 anonim ***** válasza:
Én se voltam még,akihez menni akarok orvos ő csak kedden rendel és jövőhét kedden pedig nem tudok eljönni a munkából így marad a jövőhét után. Nekem első baba és már nagyon izgulok! Nektek is első? :)
2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nekunk ennyibol konmyebb dolgunk van, az egyik baratunk a nogyogyasz! :)

Igen az elso, probalkoztunk 2honapja es semmi, ammikor mar nem torodtem vele, jott a megerzes es egy pozitivteszt :D

2015. júl. 18. 23:50
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem első baba :) Már van egy 2,5 éves kislányom. Vele is 8 héten voltam először uh-n és akkor már szívhang is volt. :) 10 hónap próbálkozás után jött most össze, a lányom 3.hónapra sikerült 3 éve.

Akkor jó hamar sikerült, második hónap az semmiség. :)

2015. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi meg úgy jártunk,hogy ovu után 2 nappal mondta párom,hogy ő is babát szeretne. Így másnap hozzá is láttunk, úgy voltunk vele hátha.Bár túl nagy reményeket nem fűztünk hozzá és mégis sikerült. :) Jövőhét kedden megyek orvoshoz. De mivel még nincs gyerekem így nem nagyon tudom,mit hogy kell csinálni,de olvasgatok neten stb. Annyira várom már a vásárolgatást, na meg ennél is jobban azt,hogy a kezemben tartsam. Jajj de hosszú idő még... :D
2015. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Hetfon voltqm dokinal, rendben volt minden. Pulzalas is volt. Jovoheten penteken ismet megyek uhra :-)
2015. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na igen.. nagyon sok ido..😃

En is nagyon varom a vasarolgatast, szuper lesz 😃


De joo! :)

Orulok, hogy minden rendben van veletek :)

Mi majd 11.en megyunk 9hetes uhra, de olyan lassan megy az ido mint a fene :D

2015. júl. 31. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!