Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok....

10 hetes kismama vagyok. Elkeztem vérezni ahogy pisilek a papir olyan mit mikor menstruálok. A tisztasági betét is. Meg egy picit fáj a derekam meg a hasam. Mennyjek az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Nem akarom elvesziteni a babàmat fèlek!
2015. júl. 20. 17:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Igen, menj!
2015. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Már indulj is mindenképp az ügyeletre.
2015. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Persze! Minél hamarabb, annál jobb.
2015. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez màr vetèlès? Nagyon fèlek
2015. júl. 20. 17:42
 5/29 anonim ***** válasza:
Ezt az orvos tudja UH után megmondani de van mikor ők is csak talalgatnak. Lehet hormonpótlás kell csak de tényleg.. menjél, minél hamarabb. Itt nem tudunk segíteni.
2015. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De most meg ahogy pisiltem most nem volt olyan a papir.
2015. júl. 20. 17:48
 7/29 anonim ***** válasza:

Akkor hátha elég lesz a hormonpótlás és minden rendben lesz. :)

Egyébként nálam is ilyen volt. Minimális barna főleg a wc papíron. Fel óra múlva buszon voltam. Úgy féltem pedig, hogy majdnem végig sírtam a buszt, hogy mi lesz most, mit fog látni az orvos uh-n. És amikor azt mondta ver a pici szíve szóval nincs baj, leesett a nagy kő. 6 hetes voltam. 12 hetes koromig progi pótlás kellett és jelenleg 30 hetes vagyok. Mert bementem. Ha nem teszem elmehetett volna a babám.

2015. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
És akkor már szted nem is érdekes ez az egész vérzés, mert már elmúlt? Kérlek ne idegesits fel! Húzzál az ügyeletre, nem Érted? ? Ne legyél már ennyire ostoba. Nem itt kell irkalni, hanem KÓRHÁZ, ORVOS, ULTRAHANG, EBBEN A SORRENDBEN!
2015. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a hezitálást!

Ha kell a gyerek, akkor tessék bemenni!

2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Menj be. Inkább legyen egy felesleges utad, ha nincs gond. Attól, hogy most nem jött vér, még lehet gond. Ha fontos a baba, akkor már minimum a váróban ülsz.
2015. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!