Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes pocakos vagyok....

10 hetes pocakos vagyok. Ultrahangra csak 2 hét múlva megyek. Ha elhalt a babám akkor azt észrevenném? Vagy véreznék? Mostanában enyhültek a tünetek és van ami nincs is már.

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendben, nyugodj meg, és örülj hogy múlnak a tüneteid.

Lenne görcsöd, vérzésed, ilyenek. Bár persze nagyon ritkán van olyan hogy semmi nem utal rá, de nem szabad erre gondolni.

Én a 12. héten voltam utoljára UH-n, most 17 vagyok, és 2 hét múlva megyek legközelebb, nem ultrahangoznak olyan gyakran.

2008. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a babával minden rendben van. Nem baj, hogy már nincsenek tüneteid, örülj neki. Ha elhalt volna a magzat, az vérzéssel járna és görcsökkel.
2008. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem lesz semmi gond a babáddal. Mindenkinek vannak hasonló kétségei, de inkább élvezd a terhességet. Az, hogy a tüneteid enyhülnek nem baj, nemsoká valószínűleg teljesen el fognak múlni a tünetek, hiszen kifejlődik a méhlepény, és átveszi a hormonok szerepét.

Félidő környékén pedig elkezd majd mocorogni a babád, és mindennap érezheted majd, hogy jól van.

2008. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat. Csak egy picit nyugtalan vagyok. De akkor biztos minden rendben van. :)
2008. szept. 4. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

szia!

az,hogy már nincs szívhang,az egyáltalán nem jár görccsel,és vérzéssel,csak az,ha elvetélsz! nem ijesztgetni akarlak! de amúgy minden rendben van,és nem kell rosszra gondolni! nekem is csak 6-9-hétig volt erős hányinger,hányás,émelygés,és utána egyik napról a másikra vége lett! és nincs semmi baj a babával! nyugi! jó babavárást! szió

2008. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, nekem is pont 10 hetesen csökkentek drasztikusan a kellemetlen tünetek. Egyik-másik még megmaradt egy-két hétig utána is, de sokkal ritkábban jelentkeztek az addigiaknál.

Szerintem inkább örülj, hogy ennek az időszaknak vége. Most majd persze jönnek mások! :))

De a lényeg, hogy a babának nincsen semmi, de semmi baja.

2008. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vennéd észre, mert ilyenkor már nincs vérzés.

Amúgy a tünetek hol elmúlnak, hol visszajönnek.

Én a 15. héten ijedtem meg, mert akkor éreztem a kicsit, majd 2 hétig semmi. Tiszta idegbajos voltam, UH-ra nem tudtam elmenni. Aztán egyszercsak rúgott egy nagyot!

Gondolj arra, hogy nem lehet baj, eddig sem volt baj!

2008. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utoljára 6 hetesen voltam orvosnál, akkor még nem volt szívhang. Jövöhéten kell visszamennem. Azóta már eltelt pár hét és nem tudom hogy ha elhalt volna vagy felszívódott volna (amiket itt olvastam) akkor véreznék-e mindenképp. Hisz ha nincs már bent semmi akkor meg kellene hogy jöjjön nem? A hasam menziszerűen fáj és a derekam és a csípőm is. De szerencsére vérzés nincs. Volt már hogy 10 hetesen missed ab-om volt fél éve.
2008. szept. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!